PES 2021 veri paketi güncellemesi yayımlandı!

1
e-Football PES 2021 inceleme

Üç haftadır beklenen e Football PES 2021 veri paketi güncellemesi yayımlandı. Güncellemenin oyuna yenilikler katması bekleniyor. Ön sipariş ile birlikte temin ettiğimiz oyunda bazı güncellemelere yer verilmişti. Konami tarafından yapılan duyuruya göre bazı oyuncular Ana Lig ve Efsane Ol modlarında atma sorunu yaşadığını dile getirmiş, yapılan başvurular sonucunda oyuna ufak bir düzenleme yapılmıştı. Ayrıca Fenerbahçe’nin formasındaki dört yıldızlı amblem hatası hâlâ giderilmemişti.

PES 2021 veri paketi güncellemesi detayları!

PES 2021 veri paketi güncellemesi

Güncelleme Türkiye saatiyle gece 3 sularında Steam hava sahasına iniş yaptı. Yaptığı gibi de indirerek sizler için deneyimledik. Bu sezon korona virüs nedeniyle Türkiye Süper Lig’inde küme düşme kaldırılarak takım sayısı 21’e yükseltilmişti. Ancak PES 2021 çıktığında hâlâ 18 takım yer alıyordu. Öte yandan kadro güncellemeleri oyuna getirilmiş olsa da 300 – 400 MB arası ara güncelleme gelmişti.

Şimdi gelen güncelleme ise 1.8 GB boyutunda. Oyunun 23.9 GB olarak çıktığını düşünürsek artık sıfırdan indirdiğimizde 26 GB civarında bir indirme bizi bekliyor olacak. Kadrolarda biraz sorun yer alıyor. Ancak Konami’nin bu durumu düzelteceği düşünülüyor.

1 Yorum

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz