Oyun konsolu alan adama şok üstüne şok!

0
oyun konsolları

Son dönemde Corona Virus yüzünden oyun konsolları için talep arttı. Aynı zamanda 30 Eylül 2020 tarihine kadar konsollara yüzde 50 ek vergi geldi. Bunlarla birlikte ikinci ele de yoğun talep varken fiyatların düşeceği söylenemez. PlayStation 4 modelinin bile 4 bin TL’yi geçtiğini söyleyebiliriz. Şimdiyse, yaşanan bu gelişmeye; internetten oyun konsolu sipariş eden bir kişi iddiaya göre konsol yerine birkaç adet kaseye kavuştu.

Oyun konsolları talep edilen ürünlerden birisi: Konsol alan adam şok oldu

Batman’da yaşayan Veysel Erten, geçtiğimiz hafta bir oyun konsolu siparişi verdi. 2 bin TL ücreti belirtilen banka hesabına yatıran Erten, bekleyişe geçti. Üç gün sonra kargosu geldi ve hayatının şokunu yaşadı. Çünkü gelen şey bir oyun konsolu değil, birkaç adet kaseydi.

oyun konsolları

BirGün Gazetesinin haberine göre hemen satıcıya ulaşmaya çalışan Erten, telefonlarına cevap alamayınca dolandırıldığının farkına vardı. Şikayetçi olduğunu belirten Erten “Arıyorum telefonlarıma cevap vermiyor. Şahısla ilgili yerlere şikayete bulundum lakin sürecin biraz uzayacağını söylediler ama ben benim gibi başka insanların mağdur olmaması istiyorum. Bu sürecin hızlanmasını istiyorum. Benim gibi başkaları mağdur olmasın” ifadelerini kullandı.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz