Xbox Live Gold Haziran Oyunları

Xbox Live Gold kullanıcıları Haziran ayında toplamda dört adet oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler. Ancak bu yapımların kalitesinin Playstation’un hediye ettiği Haziran ayı oyunları yanında düşük kaldığını söyleyebiliriz.

Xbox Live Gold Haziran Oyunları

Xbox ailesinde en popüler modellerden – en popüleri de diyebiliriz – emektar konsol Xbox 360 modeli için iki adet yapım ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Xbox One modeli için de iki adet yapım ücretsiz olarak sunuluyor. Xbox 360 için hediye edilen yapımları geriye uyumluluk desteği sayesinde Xbox One konsolunda oynabiliyorsunuz. Bu sayede Xbox One konsola sahip kullanıcılar toplamda dört adet yapıma Haziran ayında ücretsiz bir şekilde sahip olabiliyor.

Hediye edilen oyunlara bir bakalım

Xbox 360 Haziran Ayı Hediye Oyunları

Xbox 360 için hediye edilen ilk oyun Destroy All Humans. 20 dolar fiyat etiketiyle satılan oyunu 1 Haziran tarihinden itibaren 15 Haziran tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İkinci yapım ise 10 dolar fiyat etiketine sahip Sine Mora. Bu oyunu da 16 Haziran tarihinden ay sonuna kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Xbox 360 konsolunda hediye edilen oyunları geriye uyumluluk sayesinde Xbox One konsolunda da edinebilirsiniz.

Xbox One Haziran Ayı Hediye Oyunları

Xbox One için Haziran ayında toplamda hediye edilen dört yapım yer alıyor. Hediye edilen ilk yapım 20 dolar fiyat etiketine sahip Shantae and the Pirate’s Curse. Oyunu 1 Haziran tarihinden ay sonuna kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İkinci yapım ise 14 dolar fiyat etiketine sahip Coffee Talk. Bu yapımı ise 16 Haziran tarihinden 15 Temmuz tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz