Xbox Series X çıkış tarihi ortaya çıktı!

Xbox Series X çıkış tarihi sızdırıldı!

0
Xbox Series X çıkış tarihi

Xbox Series X merakla beklenen bir başka yeni nesil oyun konsolu. Microsoft ürünün teknik özelliklerini yakın bir süreçte paylaşmıştı. Dün akşam da rakibi Sony, PlayStation 5’in özelliklerini ilan etmişti. Bu sızıntıya göre iki konsolda ortalama olarak yakın bir süreçte oyuncularla buluşması bekleniyor.

Xbox Series X çıkış tarihi sızdırıldı

Paylaşılan çıkış tarihinde Şükran Günü işaret edildi. Buna göre konsolun 26 Kasım 2020’de raflardaki yerinin alacağı düşünüldü ve bekleyiş başladı. Ancak o da ne? Xbox Live patronu bir paylaşım yaparak bunun bir hata olduğunu, gerçek çıkış tarihinin ise başka olduğunu açıkladı. Atılan tweette konsolun çıkış tarihi “Holiday 2020” olarak güncellenmiş oldu.

Öte yandan dünya Corona Virus ile mücadelesine devam ediyor. Özellikle ABD ve Avrupa bölgesindeki ülkeler ciddi anlamda etkilenmiş görünüyor. Çin’de görülerek dünyaya yayılan Corona, NBA başta olmak üzere pek çok popüler spor liginin hatta hepsinin askıya alınmasına sebep olurken, ülkemizde şu an için Süper Lig maçları devam ediyor.

Xbox Series X

Bunların haricinde oyun sektöründe ne gibi şeyler olacak merak konusu. Yeni konsollar Xbox Series X ve PlayStation 5 Corona’dan etkilenerek satış oranlarında düşüklük olacak mı hep birlikte göreceğiz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz