Turkcell Kredi Kartına sahip olmayan kullanıcıları için güzel kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Tabii 12, 24 ve 36 aylık seçeneklerden size uygun olanı seçerken, sürenizi ne kadar yüksek seçerseniz faiz oranı o kadar yükselecektir. Peşin fiyatı 1299 TL olan konsol paketlere ek aylık 55,91 TL’den başlayan fiyatlarla www.turkcell.com.tr’de! 36 ay kontratlı şekilde alırsanız ortalama 2000 TL’lik bir ödemeyi taahhüt etmiş olursunuz. Ortalama 700 TL civarında bir faiz tutarı demektir. Bence PS 4 almak için değecek bir şeydir. Boşlamaya gelmez böyle kampanyaları hep bulamazsınız.

  • Kampanya başlangıç tarihi: 28 Mart 2017.
  • Bitiş tarihi: 21 Nisan 2017.
  • Düzenleyen: Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. 
  • Kampanya cihazı: SONY PlayStation 4 500 GB Black Oyun Konsolu.
  • Ek avantaj: DualShock 4’ün 2. ücretsiz!
  • Tarifinize ek sadece 55,91 TL’den başlayan fiyatlarla!
  • 12, 24, 36 aylık ödeme seçenekleri.

Belirli bir süre Turkcell Müşterisi olmakta gereklidir. Turkcell’den taksitli cihaz alırken kredi limitiniz kontrol edilir, faizi ile ödeme tutarı artacağından bu tutar 0,1 TL “1 kuruş” dahi eksik olursa, cihazı alamayacaksınız.

Önemli hatırlatma;

bu kampanya ile sadece konsolun kendisi ve iki adet DualShock 4’e sahip olacaksınız. Oyunlarını ayrıca para ile satın almalısınız. PlayStation Network hesabı açmak zorunludur. PS 4 sisteminizde oyun oynamak için, öncelikle hesabınızı açıktan sonra, ister PSN’den satın alın “Dijitaldir” isterseniz Blu-Ray CD ile satılan mavi renkli kaplı olan kutulu oyunları alın. PS 4 oyunları 100-300 TL arasında değişmektedir. Bazı oyunların normal sürümü bulunmamaktadır, bundan dolayı fiyatları normale göre birazcık yüksek olabilmektedir.

Kampanyanın tüm detayları ve dilerseniz konsolu satın almak için; ilgili makaleye gidebilirsiniz, işte link burada tıklayabilirsiniz.

Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere, kendinize iyi bakın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz