PlayStation 5 oyunları belli oldu!

Sony bugün PlayStation 5 için birinci taraf konsol kapakları serisini duyurdu. Şirket ayrıca DualSense denetleyicisi için üç yeni renk seçeneğini de gösterdi.

Konsol kapakları beş yeni renkte geliyor: Nova Pink, Starlight Blue, Galactic Purple, Cosmic Red ve Midnight Black. Bunların hepsi ayrı olarak satın alınması gereken bağımsız öğelerdir ve konsolu satın alırken tek seçenek olmaya devam edecek olan varsayılan beyaz kapakların yerine alternatif olacaklar.

PS5’in kapaklarını değiştirmek, herhangi bir alete ihtiyaç duymadan basit şekilkde çıkartılabilirler. Ek olarak kapakları çıkarmak aynı zamanda depolama alanınızı genişletmek için SSD yuvasına erişme şeklinizdir.

Sony, yeni kapaklarla uyumlu olması için Nova Pink, Starlight Blue ve Galactic Purple renklerinde DualSense denetleyicisini de piyasaya sürdü. Bunlar, Mayıs ayında piyasaya sürülen mevcut Kozmik Kırmızı ve Gece Yarısı Siyahı versiyonlarına katılıyor. Standart beyazla birlikte artık altı renk seçeneği daha mevcut olacak.

Siyah ve kırmızı kapaklar Ocak 2022’de ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İsviçre, Avusturya, İspanya, Portekiz, İtalya, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Çin, Tayvan, Hong Kong, Singapur, Malezya’da satışa sunulacak. Tayland, Endonezya, Vietnam, Kore ve Filipinler. Pembe, mor ve mavi kapaklar, söz konusu bölgelerde 2022’nin ilk yarısında satışa sunulacak. Diğer bölgeler içise yıl içinde getirilecek.

Bu arada yeni DualSense renkleri Ocak 2022’de satışa sunulacak.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz