PSN: Mayıs Tasarrufları!

0

Bir önceki indirim haberimizde belirttiğimiz saat ve tarihler arasında sürecek ve sürüyor olan indirimlerde birçok güzel oyun uygun fiyata sunulmakta.

Far Cry 4 + Far Cry Primal Paketi 238 TL yerine; 104 TL’ye indi. “PS4” Final Fantasy XV’de 209 TL yerine; 119 TL’ye indi. Rainbow Six Siege 149 TL yerine; 59 TL’ye indi. DOOM 219 TL yerine; 49 TL’ye indi.

Daha nice güzel oyunlar indirimde. 25.05.17 Öğleden Önce 01:59 “12 saat formatı kullananlar için belirttim.” tarihinde sona erecektir.

İlgili oyunları ister tek tek alın ister sepetinize toplu ekleyerek ödeme yapıp alın. PS4 sisteminiz olduğu sürece, ürünleri indirmeye başlayabilirsiniz. İnternet bağlantısını sağlayan servis fark etmez. TTNET/Superonline/Türksat Kablo Net/Türk Net vb. servislerden birine üye olmanız veri indirmenize mani olmayacaktır, içiniz rahat olsun.

İndirimlerin barındığı sayfaya: https://store.playstation.com/#!/tr-tr/may%C4%B1s-tasarruflar%C4%B1/cid=STORE-MSF75508-MAYSAVINGS1005  adresinden ulaşabilirsiniz.

Satın alım ile ilgili sorun yaşayanlar bana: emre@teknokroki.com adresinden ulaşabilirler; teşekkürler.

Herkese yavaştan mutlu hafta sonları demek istiyorum. Artık yaklaşık perşembe günündeyiz. Lafı daha fazla dolandırmadan haberimizi noktalıyorum. Başka bir haberimizde görüşmek üzere;  herkese iyi haftalar dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz