PSN Haftanın Fırsatı: The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition!

0

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

PlayStation Store Haftanın  Fırsatı İndirimlerinde bu hafta: The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition var.

Başlangıç tarihi: 5.7.2017 03:00 Bitiş tarihi:13.7.2017 01:59

Diyebileceğim şey şu ki: Skyrim Serisinin en çok sevilen oyunu bu. İndirime girmesi de severleri için güzel bir haber olmuş olsa gerek.

Bu teklif yalnızca dijital olarak satın alınıp indirilebilen üründe geçerlidir. Kutulu bir PS4 Diskini alırsanız mağazadan mağazaya fiyatı değişecektir. Satın almak, yüklemek ve oynamak için İnternet bağlantısı gereklidir. PS4 konsolunu; Ethernet ve WI-FI ile internete bağlayabilirsiniz. Konsolunuzun internet algılayıcısı bozuksa, ya da ayarları bozuksa diyeyim. YouTube’daki videolardan yararlanarak ayarlarını yapabilirsiniz. Ayrıca Çevrimiçi oyunları oynamak için PsPlus Servisi gereklidir. Aylık 19.99 TL’den başlayan fiyatlarla.

Gerekli şeyler;

  • İnternet Bağlantısı
  • PS4 Konsolu
  • PlayStation Kullanıcı Kimliği
  • 89 TL 🙂

Aşağıdaki metin internet ile alakalıdır. Oyunla ilgili bilgileri  “Yalın İnternet evinde Ev Telefonu (Sabit hat)’ı olmayanlar için Fiber hariç 10 TL farkla verilen hizmettir.” cümlesinden sonra bulabilirsiniz.

Evet, 89 TL’ye indi fiyatı. Bence yazın oyunsuz kalmamak için almalısınız. PS4‘üm olsa benim de tercih edeceğim bir oyundur. İndirme süresi internet sağlayıcısına, paket hızınıza, altyapınıza, hattınızın kullanım yoğunluğuna göre değişmektedir. Türk Telekom, Turkcell Superonline, Vodafone Net, Kablo TV Net tavsiye ettiğim sağlayıcı firmalardır. Ancak: TURKCELL SUPERONLINE‘ı sadece Fiber İnternet veya VDSL İnternet aboneliklerinde tavsiye ederim. ADSL’de Türk Telekom liderdir çünkü. Peki nasıl anlarsınız Fiber mi, VDSL mi, ADSL mi? Çok basittir aslında. Hız testi yaparak anlamak zor olabilir. Çünkü Fiber İnternet olup, 16 Mbps gibi bir hızda olabilir. Faturanızı incelerseniz anlayabilirsiniz. Örneğin benim sağlayıcı firmam Türk Telekom paket ise; 16 Mbps Yalın ADSL. Peki Yalın ne demek derseniz. Yalın İnternet evinde Ev Telefonu (Sabit hat)’ı olmayanlar için Fiber hariç 10 TL farkla verilen hizmettir.

Oyunu satın almak isteyenler için linki aşağıdadır.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese mutlu hafta ortaları dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz