PSN Haftanın Fırsatı: Need for Speed!

0

Yarış oyunu severler için güzel bir indirim haberimiz daha var. Need for Speed oyunu PlayStation Store’da indirime girdi. 7 Haziran 03:00’de başlayan indirim 15 Haziran 01:59’da sona erecek.

Yarış tutkunlarının oldukça beğenisini çektiğini düşündüğüm oyunu bu fırsatla birlikte alabilmeniz kolaylaşacaktır. İlk çıktığı tarihten buyana oyun severler bu seriyi oynamıştır diye tahmin ediyorum.

Oyun 3 Kasım 2015 tarihinde EA tarafından PS4 sistemine çıkartılmıştır. Evet, sadece PS4 konsollarında açılan bir oyundur. PS3 konsolu olanlar satın alsalar dahi oynayamazlar.

Oyun hakkındaki açıklama aşağıda yer almakta.

Hız, Stil, Yapım, Ekip ve Kanun Kaçağı gibi Beş Farklı Oynanışı olan Need for Speed™ ile araç kültürünün bir simgesi olun. Gece can bulan açık dünyada özgün araba özelleştirmeleriyle stilinizi yansıtın, Magnus Walker ve Ken Block gibi efsanelerin olduğu hikayenin içine girin.
Need for Speed çevrimiçi bir oyundur. En az 192 Kbps internet gereklidir.

Oyunu satın alabilmeniz için mağaza linkini koydum. Dileyen kullanıcılar direkt PS4 sistemi üzerinden internete bağlanarak satın alıp indirmeye başlayabilirler. Ben bilgisayardan alacaklar için link veriyorum bilginize. Linki en son vereceğim.

Ödeme yöntemi olarak Kredi Kartı / Ön Ödemeli Kart gibi kartların geçtiği gibi, PS Cüzdan Kodları da geçmekte. Yani bir teknoloji marketinden nakit ödeme ile örneği 50 TL’lik PS Cüzdan Kodu alarak o PİN’i girdiğinizde  ürünün tutarı karşılığındaki bakiye hesabınıza yüklenecektir.

Ürünün fiyatını da vereyim. 89 TL’lik etiket fiyatı olan Need for Speed, 49 TL’ye indirilmiştir. Yaklaşık %50 oranında bir indirim sağlanmış.

Oyunun Deluxe Edition hâli de bulunmakta. Need for Speed Deluxe Edition, 164 TL’lik bir etiket fiyatına sahipken, 59 TL’ye indirildi. Aynı tarihte eski fiyatına dönecektir.

İkinci bir Deluxe Paketi daha bulunmakta. Bu Pakette ise, Need for Speed ve Need for Speed Rivals oyunları ve özel içerikleri var. Detaylar aşağıda yer alıyor.

Need for Speed Delüks Paketle tam bir Need for Speed deneyimi yaşayın. Paket şunları içerir:

Need for Speed (2016) temel oyun
– Performans ve Stil Paketleri
– Oyun içi parası kullanan tüm oyun öğelerinde %10 indirim
– Ek bir başlangıç arabası – BMW M3 E46
– Artı – bir VIP ikonu, etiketi ve özel giydirmeler

Need for Speed Rivals temel oyun
– Simply Jaguar Tam Paket
– Ferrari Edizioni Speciali Tam Paket
– Concept Lamborghini Tam Paket
– The Koenigsegg Agera One
– Tam Film Paketi
– Yüklü Garaj Paketi

Evet, tüm içeriklerin linklerini ayrı ayrı vereceğim merak etmeyin;

  • Ana oyunu tek başına 49 TL’ye almak isteyenler: Need for Speed
  • Oyunu Deluxe Edition’la beraber 59 TL’ye almak isteyenler: NFS Deluxe
  • Oyunu Delüks Paketi’yle beraber 224  TL’ye almak isteyenler: NFS DELÜKS SÜRÜM

linklerini kullanarak alış-verişlerini yapabilirler.

Evet, değerli okurlarımız. Bir haberimizin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bugüne kadar haberlerimizi okuduğunuz için sizlere ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyor, başka bir haberimizde görüşmek üzere diyorum. Umarım ilerleyen zamanlarda haberlerimi sizlere daha iyi şekilde sunabilirim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz