PSN Haftanın Fırsatı: Assassin’s Creed The Ezio Collection!

0

Assassin’s Creed The Ezio Collection ile Ezio karakterinin yer aldığı oyunlarda, tek oyunculu görevleri yapabiliyorsunuz. İndirim başlangıç tarihi: 14 Haziran 2017, 03:00 Bitiş  tarihi: 22 Haziran 2017, 01:59. Paket hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki bilgilerden öğrenebilirsiniz.

Assassin’s Creed® II, Assassin’s Creed® Brotherhood, ve Assassin’s Creed® Revelations’ın çok sevilen tek oyuncu görevlerini ve ilave içerikleri* bulunduran Assassin’s Creed® The Ezio Collection ile, PlayStation®4 için zenginleştirilmiş grafikler eşliğinde, efsanevi Usta Suikastçı Ezio Auditore da Firenze olarak tarih yaz.
Assasin’s Creed’in en efsanevi Suikastçısı Enzio olarak, 15. Yüzyıl Rönesans İtalyası’nda suikast sanatının inceliklerini öğrenen genç bir adamdan, Roma’ya Brotherhood of Assassins örgütünün liderliğine uzanan hikayeyi yaşa. Ve nihayet, usta Altaïr’in izinden keşif ve aydınlanma için çıkılan yolculukta, 16. Yüzyıl İstanbul’unda Ezio’nun son macerasına katıl.
Ezio’nun hayatı hakkında daha fazla şey öğrenmek için, kısa filmleri de içeren Assassin’s Creed Lineage® tam serisi ve Assassin’s Creed Embers™’i al.
Orijinal PS3™ Assassin’s Creed oyunlarından yapılan kayıtlar The Ezio Collection ile uyumlu değildir.
Çok oyunculu içerikler bulunmaz.

Böyle güzel bir paketin indirime girmesi beni mutlu etti. PS4 konsolum yok olsa alacaklarım arasında yer alan bir paket. Ezio‘yu çok seviyorum. Çünkü oyunda en iyi karakter o geliyor bana.

Ürünün fiyatı çokta pahalı değil, işte fiyatı: 179 TL yerine sadece 59 TL! Evet birbirinden güzel paketleri içeren ürün böyle bir fiyata düşmüşken hemen alınmalı bence. Linki hemen aşağıda yer alıyor.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/assassin%e2%80%99s-creed-the-ezio-collection/cid=EP0001-CUSA04893_00-ACLEGACYHD000000

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese mutlu günler diler, haberimi okudukları için teşekkür ederim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz