PlayStation 5 için yeni oyun

Google News Abone Ol

PlayStation 5 için yeni oyun: Returnal; PS Türkiye tarafından da paylaşılan yapım PS5’e özgü geliştirilen ilk oyunlardan bir tanesi oldu. Yeni nesil oyun konsollarından bir tanesi olan PS5, kendine özgü oyunları da barındıracak. 4. nesilde olduğu gibi 5. nesilde de devam edilecek. Bu sene DualSesne kontrolcüsü ile birlikte farklı bir deneyim sunan Sony, oyunların buna göre uyarlanması için yapımcılarını bilgilendiriyor.

PlayStation 5 için yeni oyun yolda

PlayStation 5 için yeni oyun

2021 1. çeyrek sonu gibi yayımlanması beklenen oyunun fragmanı oyun severlerle buluşturuldu. PS Türkiye ekibi oyunu bu şekilde paylaştı, “

Rougelike – her oynanışta farklı deneyimler sunacak aksiyonu ile @Housemarque tarafından geliştirilen Returnal, 19 Mart’ta #PS5’te!”

Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen oyunun her oynanışta farklı deneyimler sunacak olması ise oyuncular için artı bir detay gibi görünüyor. Keza DualSense’in oyundan oyuna değişecek şekilde tetik tuşlarının sertliğini değiştirme özelliği de oldukça olumlu eleştri almıştı. Ayrıca kontrolcünün dahili hoparlörü sayesinde oyundaki bazı yerlerde sesi direkt olarak kontrolcüden duyabiliyoruz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz