Need for Speed Payback Resmi Oynanış Fragmanı Yayımlandı!

0

Geçtiğimiz günlerde Need for Speed Payback‘in çıkış tarihi belli olmuştu. Şimdi de, oyunun oynanış fragmanı resmî kanalında yayımlandı! Hep birlikte önce fragmanı izleyelim diye aşağıda videoyu sunuyorum.

Evet, fragmanı izledim ve düşüncelerim değişmedi. Need for Speed Payback, dünyanın en iyi yarış oyunu olabilir.

Oyunun kısmından bir görev oynanan videoda, inanılmaz bir aksiyon / eğlence bizleri bekliyor olmalı diye düşündüm. Çıkışına daha çok var tabi. 10 Kasım 2017 tarihinde çıkacak oyun belki daha geliştirilir belki tanıtıldığı kadar yapılır bilemem.

Çıkış tarihinin haberini yaparken kullandığım görseli koydum çünkü hoşuma gitti ve bu videoda yine ilk çıkış tarihi veriliyor. Gene aynı platformlara çıkış yapacak oyunun fiyat bilgisini aşağıda vereceğim ona göre platformunuza göre girip alabilirsiniz.

EA Games, her geçen sene üstüne koyarak oyunlarını geliştiriyor. Buna şüphe yok. Need for Speed Payback’ten sonra daha güzel bir oyun çıkartacaktır eminim.

 

Bilgisayar sürümü için Origin‘den € 59.99 ödeyerek Standart Sürümü, € 79.99 Lüks Sürümü alabilirsiniz. Fiyatlar böyle. Lüks Sürüm alarak oyunun çıkışından 3 gün önce erkenden erişme imkanına sahip olabilirsiniz! Evet, doğru okudunuz. Standart Sürüme sipariş verenlere göre siz oyuna 3 gün erkenden giriş yapabileceksiniz. Yani 7 Kasım 2017.

Diğer platformlara da çıkış yapacak. Xbox One ve PS4 yani.

Xbox One‘da Lüks Sürüm 7 Kasım 2017 01:00’de açılacak! Fiyat olarak 328.75 TL fakat EA ACCESS satın alırsanız 295.88 TL! EA ACCESS aylık 12, yıllık 65 TL’dir.

PS4 ile ilgili fiyat bilgisini de sunalım.

PS4‘de Lüks Sürüm 309  TL’den ön siparişe açılmış durumda. 7 Kasım 2017‘de erken erişim imkanı burada da mevcut.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese mutlu hafta sonları dilerim!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz