Gran Turismo Sport Demo Ön Yüklemede! (PSN)

0

PS4 konsol sahibi kullanıcılar için özel erişimi olacak: Gran Turismo Sport’un Demo Sürümü 9 Ekim 12:00 (TSİ)’de erişime açılacak. Ön yükleme işlemleri 7 Ekim 2017 tarihinde başladı ama, 9 Ekim’de çıkacağından hâlâ ön yükleme aşamasında olduğundan sizlere aktarmak istedim.  

BETA’nın geçerlilik tarihi: 9 Ekim 2017 TSİ 12:00’dan 12 Ekim 2017 TSİ 18:00’a kadar

Oyunu ön siparişten satın alırsanız, oyun içi özel teklifi de almış olursunuz. İki farklı sürümle ön sipariş imkânı vardır. Teklifler şöyledir:

  

  • Gran Turismo Sport (Standart Sürüm)
  • Gran Turismo Sport (Lüks Sürüm)

Ayrıca DEMO’sundan tam sürüme geçirilebilecek teklif de var. 

Süre sınırlı demoyu kaçırmak istemezsiniz, 18 Ekim’de çıkacak olan tam sürüm oyunda kullanabileceğiniz oyun içi kredi (1MM$’a kadar) ile tam sürüm oyuna aktarılabilecek 8’e kadar kişiselleştirilebilir aracı kazanabileceksiniz.

Oyunun ön sipariş fiyatlarını da sizlere aktarmak istiyorum, fakat ondan önce şunu bilmelisiniz ki; ön sipariş yaptıktan sonra ücret kartınızdan / PSN Hesap Cüzdanınızdan peşinen tahsil edilir. Oyunu iade etmek isterseniz PlayStation Türkiye’yle iletişime geçmeniz gerekebilir. 

Evet, oyunumuz hakkında detaylı bilgileri verdiğimi düşünüyorum. Soru, görüş ve önerileriniz için: emre@teknokroki.com adresinden bana ulaşabilirsiniz, teşekkürler. Herkese iyi pazartesiler ve iyi oyunlar dilerim; esen kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz