Aralık’ta 12 İndirim: Müjde Need for Speed: Payback’a Büyük İndirim!

0

İşte tam anlamıyla müjde diyebileceğimiz bir yazımız. Henüz çıkalı 26 gün olan  Need for Speed: Payback muazzam hatta sıra dışı bir fiyata indirildi! Öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin. 🙂

NEED FOR SPEED: PAYBACK’E BÜYÜK İNDİRİM

EA‘ın gözde yarış oyunu serisi olan Need for Speed serisinin en son çıkan oyunu olan Need for Speed: Payback PlayStation 4®’de büyük bir indirime girdi. Çıkışı 10 Kasım 2017‘de olan oyunu indirimli olarak oynayabilirsiniz.

Tam bir yarış tutkunuysanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Özellikle PlayStation®‘da yarış oyunu oynamak kadar zevkli bir şey yoktur. Bu deneyimi en son PlayStation®2‘de yaşamış olsam da değişmeyeceğini biliyorum. 

  
 

PLAYSTATION® PLUS ÜYELİĞİNİ UNUTMAYIN!

Need for Speed: Payback‘i çevrim içi yani “Online” oynamak için gerekli olan PlayStation® Plus üyeliğinizi de satın almayı unutmayın. Çünkü girmeyi denerseniz size satın almanızı söyleyen bir mesaj karşılayacaktır. 

Oyunun fiyatını öğrenme zamanımız geldi de geçiyor bile; işte Need for Speed: Payback‘in fiyatı:

104,00 TL. Evet, yanlış okumadınız daha çıkalı bir ay olmasa bile 269,00 TL’den tam tamına 104,00 TL’ye indirildi ve biz oyun severleri şokla birlikte mutluluğa kavuşturdu. Bu teklif 06.12.17 15.00 ile 08.12.17 17.00 arasında geçerli olacaktır! Bir dakika geç kalıp ödeme yaparsanız kredi kartınızdan 269,00 TL çekilir. 🙂 

PLAYSTATION’DA Kİ EN GÜZEL YARIŞ OYUNU!

PlayStation®4‘e gelmiş geçmiş en güzel yarış oyunu; muazzam grafikleri, hikâyesi, oynanışı ve detayları ile gelmiş geçmiş en güzel oyun. Oyun başında size yarış yaptırması, senaryoda dâhil olan 3 karakteri tanıtıp onların hepsiyle bir kısım oyunu tanıtması, ara sahneleri, ses efektleri, araba tasarımları ve fazlası… Âdeta eski serilerine toz yutturur gibi geldi piyasaya. 

Ancak takıntılılar için kötü bir haber: oyun 30 fps olarak çalışıyor, tabi ilk çıktığında böyleydi. Zamanla güncelleme ile değiştirilmiş olabilir. Size en iyi deneyimi sunmak için EA‘in belirlediği değerleri ben doğru buluyorum. Size sürüşü, freni, gazı kısaca yarışı yaşatmak için en iyi değerleri bulmak, denemek ve sunmak gerçekten zor olabiliyor. Gözümüz bir sonraki seride olacak şimdiden.

Oyuna ulaşmak için link: nfs payback

Oyuna ulaşmak için alternatif link: https://goo.gl/MNXd2S

Herkese mutlu oyunlar dilerim, hoşça kalın.

 

Rise of the Tomb Rider Artık Steam VR’da ve İndirimde!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz