Call of Duty®: Infinite Warfare – DLC 2 Continuum Ön Siparişte!

0

Call of Duty: Infinite Warfare’a 18 Nisan 2017 tarihinde yeni bir DLC (Ek Paket) çıkıyor. Oyunun kendisini almadan bu ek paketi kullanamazsınız. DLC hakkında detaylar, resmî kaynaktan alındı.

 

“DLC 2: Continuum için ön sipariş verin ve özel DLC 2 Zombies Dinamik Sistem Temasını edinin.

Infinite Warfare’in ikinci DLC harita paketi Continuum, dört yeni ve destansı çok oyunculu harita ve 1970’lerin New York City’sinin acımasız ve köhne caddelerinde geçen ortak Zombi deneyimi Shaolin Shuffle’ı sunuyor.

Continuum, savaşı geleceğin egzotik dinlenme tesisi Turista, post fütürist bir sanat galerisi olan Archive, Ay’da kurulu bir çöp alanı olan Scrap ve klasik Call of Duty®: Modern Warfare 2 haritası Rust’ın yeni versiyonu Excess gibi çok oyunculu yeni Infinite Warfare ortamlarına taşıyor.

Shaolin Shuffle aksiyon yüklü, bir hayli tuzakla, sürpriz yumurtayla ve dövüş okulunu koruyan ustanın ihtiyaçlarını karşılayacak sürprizlerle dolu bir kungfu-korku festivali.”

Oyunun DLC’si hakkında detaylar yukarıda yer alıyor. Ek olarak oyunun Ek Paketi (DLC)’si hakkında görsele aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Oyuna ait linke buradan ulaşabilirsiniz.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; hepinize iyi pazartesi günleri dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz