Oyun İnceleme Serisi #3 Grand Theft Auto V (Biraz Bilgilendirmeli)!

0

Bu yazı tam inceleme olmadı gibi ama olsun 🙂 Başlığını da ona göre veriyorum zaten.

Elimden geldikçe günlük olarak, oyun inceleme serisi yapmaya çalışacağım 🙂

Bu sefer Grand Theft Auto V‘yi inceleyeceğim. Oyun bildiğiniz üzere, 17 Eylül 2013 tarihinde çıkış yaptı.

18 Kasım 2014 tarihinde yeni nesil konsollara da çıkışını yaptı. Ve sıra geldi PC sürüme. 14 Nisan 2015 günü de PC’ye Rockstar ve Steam üzerinden çıkış yaptı.

Geçelim oyunun incelemesime:

Öncelikle oyunu Key ile aktif etmiş bulundum. Voidu adlı siteden şubat 2016’da alıp, Rockstar Social Club’da aktif ettim. Sorunsuz olarak GTA ONLINE ve hikâye moduna giriş yapabildim.

Şimdi benim bilgisayarım çok iyi bir bilgisayar olmadığından oyunu en düşük ayarlarda oynamak durumunda kaldım. Ama gene de o zevki aldım.

Bana göre, kısaca GTA V çok zevkli ve gizemli bir oyun. Oyunun görevleri bitince, en azından yapacak bir şeyiniz var. Bir çok mod çıkartıldı. Artık hangilerini severseniz oyuna kurabilirsiniz. Türkçe yamasıda mevcut yanlış hatırlamıyorsam 300MB’den fazlaydı. Grafik anlamında süper ötesi bir oyun, hani her oyun böyle olmaz.

 

Oyunda üç ana karakter bulunuyor. Bir adette Grand Theft Auto: ONLINE karakterinizide sayarsak dört karakter var. İlk başta, Trevor ve Michael ile banka soygunu yapıyoruz. Ardından Franklin’e geçiyoruz. Belirli bir kısıma gelince Michael’ın kilidi açılıyor, daha sonrasında Trevor’un da kilidini açıyoruz.

Bana kalırsa, oyunun görevleri kolay olmamakla birlikte zor da değil. Çünkü oynama tarzınıza göre değişiklik gösterecektir. %100 tamamlayıp altın ile geçmek var daha düşük % ile bitirmek var.

Grand Theft Auto V

O link satın alma linki değildir.

İletişim adresimiz: destek@teknokroki.com

Diğer bir inceleme yazımız için buraya tıklayabilirsiniz.

Görüşmek üzere, Teknokroki okurları…

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz