Need for Speed: Payback İçin 10 Saatlik Ücretsiz Deneme Açılıyor!

0

Bildiğiniz üzere EA “Origin” üzerinden her oyun için deneme fırsatı sunar. Need for Speed: Payback’ta çıkışından bir süre sonra bu oyunlar arasına dâhil edildi. 

 

                

Need for Speed: Payback Deneme Süreci Ne Zaman Başlayacak?

 

EA’ın resmî Twitter’ından aldığımız bilgilere göre; ilk denemesi yakında bizlerle olacak. Deneme erişim tarihi 2 Kasım 2017 olarak belirlenmiş. Ancak şöyle bir dipnot ekleyelim: “EA Access ve Origin Access” aboneleri herkesten önce deneyimlemeye başlayabilecek. Yarışlar, görevler ve mücadelelerde Tyler, Jess ve Mac’e katılın (…) EA.com

 

Bu sürümle oyundan iki bölüm açık olacak, “culminating in the Highway Heist blockbuster” görevi de oynanabilir olacak. Yol boyunca garajını araçlarla doldurup, araçları özelleştirebilecek ve belki de boş bir yer bulacaksın. “Çeviride bir kısım hatalar olabilir, direkt resmî kaynağın linkini aşağıda vereceğim.” Çok oyunculu olarak da kendinizi kanıtlama şansınız var. Ve bu denemeyi 10 saat boyunca ücretsiz oynayabileceksiniz.

 

 

Need for Speed: Payback Oyun İçi Görseli

  

 

Tekrardan gözden geçirmek gerekirse;

  • Ücretsiz 10 saatlik erişim,
  • Çok oyunculu olarak kendinizi kanıtlama şansı,
  • İlk iki bölümü “culminating in the Highway Heist blockbuster” görevini oynama şansı.

 

Erişim üyeleri “EA ve Origin”: EA mağazasındaki dijital ön siparişlerden, tam oyun satın alımlardan, paketlerden ve her şeyden %10 indirim elde ederler. Tweetten sonra birde EA’in sitesine yönlendirmek istiyorum. Eğer yanlış çevirim varsa size yanlış bilgilendirme yapmak istemem.

(EA.COM): https://goo.gl/wMKDZ9

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, herkese iyi oyunlar ve iyi haftalar dilerim!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz