Çok köklü bir oyun platform desteği olan oyunu kim bilmez ki? CJ ile efsane görevleri yaptığımız Grand Theft Auto: San Andreas, PS2, PS3, PS4, Xbox 360 (Xbox One’ya gelmiş olabilir) ve PC desteği. sunuyor.

CJ (Carl Jonshon) ile Big Smoke görevi ile maceraya dalıp End of the Line ile bitiriyoruz. Oyunu PS2’de 12. göreve, bilgisayarda hileli olmak suretiyle 2 kere bitirdim. İki jenerikte de hüzünlendim. Birinci save dosyam silindi ama ikincisi duruyor isterseniz atabilirim.

 

Steam Sürümü içindir ama. Oyununuz orijinal değilse çalışmaz. Steam’den alıp da bitirmeye uğraşmak istemiyorsanız bu yazıya yorum olarak belirtebilirsiniz.

Görevlerden Anılar

Bir görev ki, turuncu spreyli çetelerin bir fakirhanesini yakarken orada bir ablamız var. O ablamızı kurtarınca ki, sanki CJ’in evi yaktığından habersiz gibi, Denis Robinson CJ’a abayı yakmış duruma geliyor. Nerede oturduğu ile ilgili soru yönelten Carl, ablamızdan Grove Street’e yakın olduğunu öğrenince sanki biraz şaşırıyor.

 

Belki de birçoğumuzun delirdiği o görev; Big Smoke ile tren takip ettiğimiz o görev. Hileli olarak yapması çok kolay. Ancak hilesiz de bazı taktikler var. Mesela motorla hızlıca gidip köprü gibi yerin üstüne çıkıp trene atlamak. Hileli de rocketman yazıp trendekileri de llxgıwyl ya da kjkszpj gibi silah hilelerini de aldıktan sonra taramak.

Sweet’in kızı görevi de aynı şekilde bazen sinir edebiliyor. Grove Street kılığındaki hainler Sweet’e saldırı düzenliyor. Sıkışan ağabeyimizde bize bir telefon geçiyor. Bizde fiber internet hızında gidip ağabeyimizi kurtarıp Grove’a getiriyoruz.

 

Oyunu orijinal olarak almanızı kesinlikle öneririm. Steam’de indirime girince 6 TL falan oluyor. Ben 144 – 145 saat arası oynamışım bugüne kadar. Sizde eminim oynarsınız.

 

İyi günler, iyi oyunlar değerli okurlarım…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz