Nostaljik oyun incelemesi – Mafia

0
Nostaljik oyun incelemesi Mafia

Tepeden tırnağa yenilikler… Ancak bunun temelleri olan Mafia‘yı unutmamak lazım. 2K Games’in WWE ve NBA’dan farklı olarak spor dışında bir oyun serisi olması da hoş. Oyun adı gereği Mafyacılık oynuyoruz. İkinci oyuna nazaran araba sürüş mekanikleri ve grafikler daha düşük haliyle. Ancak oyunun içeriği beni pek sarmadı diyebilirim.

Görevleri ve oynanış zorluğu da beni germişti. Tabii bundan belkide 5-6 yıl öncesinden bahsettiğim için, o dönemde oyun oynamaya daha yeni başlamıştım. PlayStation ile de yeni tanışmıştım.

O yüzden Mafia II’ye geçiş süreci olarak ikincil bir puanlama da aşağıda yaptım. Oyunun ana karakteri Vito çıkarcılık da besliyor ara sıra. Bu durum beni mutlu etmemiş olsa da yine de dostunu biliyor ve tanıyor. Ama paraya ihtiyacı olduğu için kirli ve mafyacılık işlerine baş koyuyor.

Değerlendirme
Mafia 1
6.5
Mafia 2'ye geçiş
7
Önceki İçerikTelefonunuzu Tarayıcı Olarak Kullanın!
Sonraki İçerikWolfteam Türkiye finali 5 Temmuz günü yapılacak
Avatar
Teknoloji ve oyun odaklı olarak kurulan TeknoKroki.com, 2016 yılında Erdinç Koyun - Mustafa Kaan Şimşek tarafından kurulmuştur. Site, günümüzde de yayın hayatına devam etmektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here