THQ şirketini hepiniz biliyorsunuzdur. Başta WWE oyunları olmak üzere, birçok güzel projeye imza attı. 2013 yılı içerisinde iflas ettiğini duyuran THQ, acı olarak kapandı. Yapımcı firma oyunlarından WWE’yi 2K’ya satmıştı. Fakat eski oyunları onun adıyla anılmaya devam ediliyor. WWE 09, 10, 11, 12 ve 13… 2005 yılında piyasaya çıkarttığı belki de “efsane” diye anacağımız bir oyunu var. The Punisher (Cezalandırıcı [Frank Castle]) isimli Marvel süper kahramanını kullandığımız oyun gerçekten güzeldi. PlayStation 2’de korsan olarak DVD’si hâlâ elimin altında ama sanırım çizikten dolayı çalışmıyor. Şu anda PlayStation 2’im olmadığından oyunun bilgisayar sürümünü kurdum. Lakin, 13 yıllık oyun olduğundan lisanslı yoktur artık sanırım. Korsan kurabilirsiniz çok kolay. Ancak ben link vb. hiçbir şey vermiyorum.

  

NOT: Oyundan doğabilecek; virüs, bilgi çalınması, hesap çalınması, veri çalınması ve benzeri unsurlarda sitemiz (teknokroki.com) asla SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR.

THE PUNISHER 

Oyun hakkında fazla diyecek bir şey yok. Kolay-normal-zor olmak üzere üç zorluk seviyesi var. Tüm madalyaları almak için gerekli puan için; hard (zor) da oynamalısınız. Zorda oynarken canınız çok çabuk gidiyor, silah mermisi az geliyor. Adı üstü zor.

Google’dan aratıp indirebilirsiniz oyunu, teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz