Nimo TV, Gaming İstanbul fuarında olacak!

0
Gaming İstanbu cover

30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Gaming İstanbul oyun fuarı, markaları ağırlamaya devam ediyor.

Türkiye’nin en popüler oyun etkinliklerinde bir tanesi olan GIST, birçok markayla çalışıyor. Bunların arasına da yıllar geçtikçe yenisi ekleniyor.

Nimo TV ilk kez Gaming İstanbul fuarında!

Gaming İstanbul Nimo TV

Oyun fuarı dediğimizde aklımıza elbette oyun markaları ve bunlara aracılık eden markalar geliyor. Ülkemizde yayıncı platformları dediğimizde akıllara: Facebook, Twitch, Mixer, ve Nimo TV gibi yayıncı platformları geliyor.

10 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip ve oyun severlerin favori mobil yayın mecralarından olan Nimo TV, Gaming İstanbul ile başlayarak Türkiye pazarında çeşitli faaliyetlerde bulunacak.

Çin menşeili yayın platformunun CEO’su konuyla ilgili şunu ifade etti:

Nimo TV CEO’su Fee Liu‘Türkiye’de 30 milyondan fazla oyuncu var, dolayısıyla burası bizim için çok önemli bir pazar. Kullanıcılarımızla ilk kez Gaming İstanbul gibi önemli bir fuarda buluşacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Dünyada desteklediğimiz birçok girişim gibi Türkiye’nin oyun sektöründe bulunan farklı firmalarıyla da birlikte çalışarak hem oyun hem espor sektörüne katkıda bulunmayı arzu ediyoruz. Türkiye’nin en büyük ve en profesyonel espor yarışmalarını ve canlı yayın platformunu oluşturmayı hedefliyoruz.

Bu konuda attığımız ilk somut adım olan LoL Partnerlik, Dark Passage, Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe, Galakticos, İstanbul Wild Cats, 5 Ronin, Royal Youths ve Aurora işbirliği anlaşmalarımızı resmi olarak Gaming İstanbul’da açıklayacağız. Bu önemli fuarın sponsorları arasında bulunmaktan da gurur duyuyoruz.’ dedi.

Gaming İstanbul Nimo TV -2

Son olarak GİST 2020, Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde olacak.

Ulaşım konusunda gamingistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Ancak ek olarak Marmaray Yenikapı istasyonu, Hacıosman – Yenikapı metro hattı Yenikapı istasyonu ve 77 ŞİŞLİ – YENİKAPI hatlı otobüsle alana gelebilirsiniz. Aynı zamanda fuara gelmek üzere ziyaretçi veya VIP biletinizi de yine bu sitedeki adımı takip ederek satın alabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz