Mortal Kombat 11 Pro Komptetion Sezon 2

Google News Abone Ol

Mortal Kombat 11 Pro Kompetition Sezon 2 bugün yapılan açıklamayla beraber fragmanı yayımlandı. 5 Aralık tarihinde başlaması planlanan sezonun, PS4 Turnuvaları özelliği aracığıyla yalnızca PlayStation 4 konsolları üzerinden oynanabilecek.

Mortal Kombat 11 Pro Komptetion Sezon 2

Mortal Kombat 11 Pro Komptetion Sezon 2

5 Aralık’ta başlayacak olan sezon, tüm kademelerdeki Kombatlara, 60 bin dolarlık ödül havuzundan bir pay sunacak. Kuzey Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Okyanusya ve Orta Doğu’yu temsil eden üç farklı bölgesel bölümde çevrimiçi rekabet etme imkanı da sunulacak.

Sezonun her bölümü ise oyuncuların bulunduğu bölgeye göre bölünecek ve oyuncuların her bir bölgesel finale hak kazanmak için kullanılan Pro Kompetition puanları kazanmaları için sekiz ayrı normal sezon çevrimiçi etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bu sayede de bölüm başına bir kazanan belirlenecek.

Aynı zamanda oyuncular MK 11 Ultimate ile gelen Rain, Mileena, ve Rambo karakterlerini de turnuva kullanabilecekler. Turnuvaya tüm PlayStation 4 oyuncuları kayıt olabilecekler. Kayıt olmak için buraya tıklamanız yeterli.

Sezon 2’nin Küresel Bölümleri İse Şunları İçeriyor:

  • Kuzey Amerika Ligi – Kuzey Amerika Doğu ve Kuzey Amerika Batı ligleri
  • InterKontinental Kombat – Avrupa, Orta Doğu ve Okyanusya ligleri
  • Liga Latina – Brezilya, Meksika, Latin Amerika Norte ve Latin Amerika Sur ligleri

Video içeriği 18 yaş ve üzeri olduğundan dolayı fragmanı 18 yaş ve üzeri iseniz YouTube’da üye girişi yaparak izleyebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz