Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series Çıktı (18 Nisan 2017!)

0

Oyunun detaylarına haberimizin ilerleyen kısımlarında ineceğiz. Kısa bir şeyler söyleyeyim ve konuya dalalım. Telltale bu oyunları gerçekten güzel yapan bir firma umarız başarılarının devamı gelir.

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series (18 Nisan 2017)

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series: 18 Nisan 2017 tarihinde piyasaya sürülen Telltale oyunlarından birisidir. Açıkçası bu firma oyun yaptığı ve çıkarttığı zaman ben mutlu olurum. Çünkü böylesine güzel oyunları beni mutlu ediyor; keza ben 1 aydır oyun oynamıyorum ama olsun. Konu Telltale olunca gerisi önemli değil zaten. Kaç kişi incelemiş, tavsiye mi edilmiş veya tavsiye edilmemiş mi? Bunların detaylarına göz atacağız.

İnceleyen kişi sayısı verisi değişecektir. Bizim haberimize göre bugünün (20 Nisan) verilerine göre hareket edeceğiz. Öncelikle toplam incelenme sayısı şöyledir; 209. Bu incelemelerde 198 kişi tavsiye ediyor ve 11 kişi tavsiye etmiyor. Türkçemiz ile 2 inceleme bulunurken, 20 tane de Steam dışı alımla alıp incelenmiş inceleme var.

Oyunun linki hemen aşağıda mevcut. Dileyenler tıklayarak mağaza sayfasından oyunu satın alabilir, indirebilir ve oynayabilir. 🙂

Link: Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese iyi haftalar, hoşça kalın. 🙂

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz