League of Legends’a Büyük Güncelleme Geliyor!

0

8 Kasım itibariyle League of Legends’e büyük bir güncelleme yayımlanacak. İlgili güncellemeyle ilgili içerikleri bildiğimiz kadarıyla sizlere aktaracağız.

League of Legens 8 Kasım’da gelecek Sezon Öncesi Dönem güncellemesiyle bugüne dek yaşadığı en büyük değişimi yaşayacak. Bu güncellemeyle seviye sınırı kalkacak, yenilenen run sistemi oyun içinde daha farklı stratejilerle oynama fırsatı sunacak. 

Daha önce en fazla 30 seviyeye ulaşabilen oyuncular şimdi daha fazla seviyeye ulaşabilecek ve yepyeni hedeflere ulaşmak imkânı olacak.

SEVİYE SINIRININ KALKMASI YENİ ÖDÜLLERİ GETİRİYOR!

Oyuncular eskiden en fazla 30 seviye olabiliyordu. Bu güncelleme ile oyuncular 30 seviyeden her bir seviye ilerledikçe oyun içi ödüller kazanacak. Bu ödüller: cevher, mavi öz ve nadir ifadelerinin bulunduğu kapsüller League of Legends oyuncularına verilecek. Böylece oyuncular çevrelerindeki oyunculara deneyim sahibi olduğunu ispatlama şansını bir kez daha kullanacak.

 

 

  

Sezon Öncesi Dönem güncellemesiyle birlikte biriken IP’ler mavi öze dönüşecek. Yeni mavi öz Ganimet ve Mağaza dâhil olmak üzere eskiden IP ve mavi özün kullanıldığı her yerde geçerli olacak. Sezon Öncesi Dönem güncelleme başlangıcıyla gelip sınırlı bir süre açık kalacak olan Mavi Öz Mağazası; özel totem görünümleri, renkler ve kıdemli oyuncular için Urfwick  (Urf postuna bürünmüş Warwick) gibi nadir içeriklere ev sahipliği yapacak.

 

RÜNLER VE KABİLİYETLER BİRLEŞİYOR, YENİ OYUN TARZLARI DOĞUYOR!

Sezon Öncesi Dönem güncellemesiyle rün ve kabiliyetler tek bir sistem altında birleşecek. Oyuncular şampiyon seçimi sırasında oyun stillerini, seçtikleri şampiyona ve kişisel tercihlere göre düzenleyebilecek. Tamamı ücretsiz 60 yeni rünle oyuncular, favori şampiyonlarına ve oyun tarzlarına göre güçlendirilmiş saldırı ve sürekli hasar, anlık yüksek hasar, güçlendirilmiş yetenekler ve kaynak yönetimi, dayanıklılık, kitle kontrolü, yaratıcı araçlar ve kural esnetme gibi özelleşmiş oyun tarzlarını seçerek Vadi’de yepyeni ve heyecan verici stratejileri hayata geçirecek.

 

Tüm gelişmeler için; https://tr.leagueoflegends.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz