Kripto para ödüllü yarışma başvuruları başladı!

0
Bitcoin ödüllü oyna kazan

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen Kripto paralar yoğun ilgi topluyor. Bitcoin ile başlayan bu yolculukta birçok sanal para birimi icat edildi. Özellikle Facebook’un girişimi bir sonraki yıl faaliyete dönüşecek.

Kripto para ödüllü yarışma

Kısa dönem içerisinde düşüş yaşayan Bitcoin tekrar yükselişe geçmiş durumda. Ülkemizde 1 BTC = 58.620 TL olarak işlem görüyor şu anda.

Onedio tarafından düzenlenen Oyna Kazan yarışması sponsoru olan ICRYPEX, finale kalan 10 kişiye 1 Bitcoin dağıtacak. İki gün sürecek yarışmalarda toplamda 1 Bitcoin ile birlikte 50.000 Ripple dağıtımı yapılacak. Onedio resmi Twitter hesabından atılan tweet ise şöyle:

Ödül kazanmanız durumunda temin edebilmek için ICRYPEX’te aktif edilmiş bir hesaba ihtiyacınız olacak. Islak imzalı ve fotoğraflı dilekçe, kimlik ön ve arka yüzü ile birlikte ikametgâh belgesi (aslı) yüklenerek teyit gönderilmeli. 200 TL işlem limiti verilen hesabınız aylık 1.000.000 TL limite yükseltilir. BTC kazanmanız durumunda 58.000 TL’yi IBAN’nı girdiğiniz (kendi adınıza kayıtlı) dolar ya da TL hesabına çekebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz