Yapılan basın açıklamasına göre Konami Digital Entertainment B.V. , yeni partnerliğini duyurdu. Buna göre 2021/2022 futbol sezonu itibariyle SSC Napoli oyunda tam lisansa sahip olacak. Takımın resmî logosu, ismi, oyuncuları, antrenman tesisleri ve daha fazlası oyuna entegre edilerek oyun sevenlerin beğenisine sunulacaklar.

eFootball PES 2022 Next-Gen için hamleler devam ediyor


Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamada şirketin İtalya’nın en iyi futbol kulüplerinden biri olan Società Sportiva Calcio Napoli (“Napoli”) ile uzun soluklu bir partnerlik anlaşması imzaladığını açıkladı.

“Resmi Futbol Oyunu Partnerliği” (“Official Football Videogame Partnership”) 2021/22 futbol sezonunun başlamasıyla start verecek ve çeşitli pazarlama haklarını da beraberinde getirecek. 2022/23 futbol sezonundan itibaren ise eFootball PES serisi, Napoli’nin tamamen lisanslı bir şekilde modellendiği yegâne gerçek zamanlı futbol simülasyonu olacak. 

LANSMAN VİDEOSU – https://youtu.be/bNvf702h7Fk 

KONAMI aynı zamanda ünlü futbol kulübünün Resmi Spor Merkezi Partneri de olduklarını duyurdu. 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren sporcuların antrenmanlarını da yaptığı spor kompleksinin adı “SSC Napoli KONAMI Training Center” olacak ve hem oyuncular hem de misafirlere açık bir oyun salonu içerecek.

İtalya’nın en meşhur futbol kulüplerinden biri olan Società Sportiva Calcio Napoli, 95 yıl önce kuruldu ve kurulduğu günden bu yana da ülkenin en iyi liginde birçok başarıya imza attı.

KONAMI’nin eFootball PES için yaptığı bu yeni işbirliği duyurusu, daha önce İtalyan Futbol Federasyonu, AS Roma ve SS Lazio gibi İtalyan futbolunun önde gelen kurum ve kulüpleriyle gerçekleşmiş anlaşmaların devamı niteliğinde.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz