Iron Harvest, Steam’de demo olarak yayımlanacak!

0
Iron Harvest demo

1 Eylül 2020 tarihinde tam sürüm olarak yayımlanacak olan Iron Harvest Steam üzerinde demo olarak erişime açılıyor. 16-22 Haziran tarihleri arasında. Deep Silver tarafından yayımcılığı üstlenilen yapım, strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle Deep Silver aksiyon-macera yapımlarıyla ünlenen bir oyun firması olmasına karşın stratejiyle de kapıyı aralıyor. 16 Haziran 20.00’de yayımlanacak olan demoyu beğenirseniz oyunu ön sipariş verebilirsiniz.

Iron Harvest demo sürüm yayımlanacak

Iron Harvest demo

Gerçek zamanlı strateji savaş oyunu olan yapım, Steam üzerinde 92 TL fiyatıyla ön siparişe açılmış durumda. Oyuncular TSİ “Türkiye Saatiyle” akşam 20.00 itibariyle oyunun demo sürümünü oynayabilecekler. Başlangıcın ardından da 22 Haziran akşamına kadar erişim devam edecek. Akabinde oyunu ön sipariş etmeniz durumunda da 1 Eylül günü tam sürüme geçiş yapabileceksiniz.

Sistem gereksinimleri ilan edilmeyen yapımın ortalama bir PC ile çalışacağını düşünüyoruz. Çünkü strateji tabanlı oyunlar genel anlamda GTX 970 gibi bir sistemin biraz altında performanslı olarak çalışabiliyor. Tabii ki oyunun grafiksel olarak gelişimi de büyük oranda etkiliyor. Ancak Iron Harvest’e baktığımızda GTX 970 gibi bir karta ve bu kartı besleyebilecek bir işlemciye ihtiyaç var gibi görünüyor.

İlerleyen dönemde PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri de çıkacak olan yapımın PlayStation 5 ve Xbox Project’e gelip gelmeyeceği henüz belli değil. Oyunun Steam sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz