İnceleme: Zombi Wars (Savaşları) ilk bakış

0

Herkese merhaba bugünkü yazımızda Zombi Wars (Savaşları) inceleme yazımızla karşınızdayım. İsmail Güngör tarafından geliştirilen ve Holo Games tarafından yayımlanacak olan yapımla geçirdiğim süreci sizlere aktaracağım.

Oyun 3 Haziran günü erişime açılacak ve oyuncular tarafından deneyimlenebilecek. Bununla birlikte başlayalım.

haritalar, silahlar ve modlar

Oyun içerisinde tabancadan tutun diğer silahlara seçenekler geliyor. Bununla birlikte el bombası ve dinamit kullanarak zombileri patlatma şansımız var. Genel olarak sığınak haritasında vakit geçirmiş olsam da diğer haritalar arasından mahalle haritası güzeldi. Açık alan ve oynaması kolay gelen mahalle haritasında bir sokak içerisinde istila yapan zombileri temizlemek üzere bize sunuluyor.

Oyuna genel olarak puanlama yapacak olursak:

Haritalar 7/10 (Sığınak haritası ufak sorunlara sahip, çıkış tarihinden önce deneyimlediğim için sorun saymayarak devam ediyorum)

Zombiler 7.5/10

Oynanış 7/10 Zombiler gelecek vadede daha da gelişebilirler.

Grafikler 8.5/10 Unreal Engin ile geliştirildiğinden ötürü bu konuda başarılı

Sığınak, zindan, süper market ve mahalle gibi haritalar yer alıyor. Mod olarak şu anda sadece dalga adını verebileceğim mod yer almakta. Bu modla birlikte oyunda 20 adet zombi istilası diyebileceğimiz dalgalar oluyor. Amaç ise ölmeden bu 20 dalgayı tamamlamak. Ek olarak (ön bakış) videoma aşağıdan erişebilirsiniz:

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz