IFA 2019 – LG oyuncu monitörü serisini tanıtacak!

0
LG oyuncu monitörü

IFA 2019 başlamadan önce, gelişmeler tüm hızıyla gelmeye devam ediyor. 2019 model LG oyuncu monitörü ile pazara giriş yapacak olan LG, oyuncu sistemlerinin tercihi olabilir diyebiliriz. Bilgisayar dünyası haricinde mobil pazarında da rakip firmalarına ekran sattığı biliniyor.

GameX 2019 – Red Bull turnuvası düzenleniyor

LG oyuncu monitörü serisi IFA 2019’da geliyor

LG oyuncu monitörü

6-11 Eylül tarihleri arasında tanıtılmasının ardından Avrupa ve Kuzey Amerika bölgesinde 2019’un 4. çeyreği itibariyle satışa sunulacak. Serideki en yüksek yenileme hızına (240Hz) sahip olan yeni UltraGear 1ms IPS Gray-to-Gray (GTG) monitör (model 27GN750), günümüzün tempolu oyunlarında zafer için gerekli hızı sağlıyor.

LG oyuncu monitörü

Bu da oyunlarda 240 FPS’ye kadar gerçek değer olarak alabileceğiniz anlamına geliyor. Daha akıcı bir oyun deneyimi açısından yardımcı oluyor.

HDR 10 desteği sunan LG oyuncu monitörü aynı zamanda NVIDIA’nın 240 Hz monitörler için oluşturduğu G-SYNC teknolojisini de destekliyor.

Şirketin 27GN750 seri numaralı oyuncu ekipmanı DCI – P3 renk uzayını yüzde 98’e kadar destekliyor. Bu da renklerin gerçeğe en yakın halini sunması için sağlanan özelliklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz