Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds “DLC” 7 Kasım’da Çıkıyor!

0

ÖNEMLİ NOT: BAŞLIKTA Horizon Zero Dawn The Frozen Wilds İLE İLGİLİ YER ALAN BİLGİ PLAYSTATİON İÇİN GEÇERLİ OLMAKLA BİRLİKTE, TÜRKİYE PLAYSTATİON STORE’UNDA TARİH DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR.

 

Horizon Zero Dawn The Frozen Wilds

 

 

 

Fragmanı izlediğimiz zaman yine nefes kesen ve bol aksiyonlu bir oyun çıkacağını şüphesiz sezebiliyoruz. Fragmanın sonunda 7 Kasım’da çıkacak, ön siparişte gibi bilgiler yer almasının yanı sıra PlayStation Plus üyesiyseniz %25 indirim alacaksınız gibi birde tatliş bir uyarı vardı 🙂  

  
 

Zaten birçok PlayStation kullanıcısı Türk’ler dahil tabii. Amerikan PSN’i kullandıkları için hem daha ucuza satın alım yapıyor hemde Türkiye’de kilitli oyunları oynuyor. Sizlerde o yöntemle Türkiye’de erişimi olmayan veya daha ucuza geldiğini düşündüğünüz oyunları almak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. YouTube’u araştırırsanız çok basitçe yapabilirsiniz.

 

Son Kaydınızı Yükleyebilirsiniz

 

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds’a erişmek için yeni bir oyun başlatmanıza gerek yok. Genişletme içeriği, ilk oyununuzda olup olmadığınızdan veya en yeni Yeni Oyununuz dan   bağımsız olarak mevcuttur.

 

Peki Oynamaya Değer Mi?

 

Anladığım kadarıyla bu bir yan oyun gibi bir şey olarak çıkış yapacak. Yeni bir oyunsa da yanlışım için kusura bakmayın; fragmanını izlediğime göre değerlendirecek olursam, evet; oynamaya değer, satın alıp indirdikten sonra fikriniz değişmez emin olun. Genelde böyle oyunlara dalıp (konsantre) olup oynadıkça sıkılmaz, aksine aaa vakit nasıl da geçmiş dur şu bölümü de geçip kapatırım tarzından bir oyuna benziyor.

Herkese iyi günler dileyerek yazımızı noktalayalım.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz