guncel-doviz-kurlari-ile-ucuza-oyun-almak

Ülkemizde avro ve doların bir anda aşırı yükselmesinden dolayı oyun fiyatları da bir hayli pahalı olmaya başladı.  Akabinde, oyun oynamak ve bilgisayar dizmekte çok yüksek fiyatlar demek.

Güncel Döviz Kurları ile Ucuza Oyun Alma Yöntemleri!

guncel-doviz-kurlari-ile-ucuza-oyun-almak

  

Günümüzde, bir hayli zorlaşan oyun alma (yeni çıkan ve popüler olan) oyunları ucuza elde etmenin birçok yolu vardır. Örneğin ürün kodları ile satın almak.

Durmaplay bu işi hakkıyla yapıyor. Mesela Battlefield V (5) ön sipariş fiyatı 59.99€ (320 TL) iken sitelerinde 220 TL’den ön sipariş satışları yapıyorlar. Oyunu satın alıyorsunuz ve çıkış tarihine 1 gün kala ya da gününde, size ürün anahtarı teslim ediliyor. Origin’e girip aktif ederek oyunu almış oluyorsunuz.

 

Örnek vermek gerekirse PES 19 ‘da 220 TL civarında satılıyor (Steam’de) bakalım Durmaplay’de ne kadar? Şimdi PES 19’da iki farklı seçenek var. Eğer ki 176,21 TL öderseniz oyunun ürün kodu hemen teslim ediliyor, 150 TL öderseniz oyun çıkış tarihinde tarafınıza ulaştırılıyor.

  

 

 

Ancak David Beckham Sürümü ve Efsaneler Sürümü hemen teslim ediliyor. Sadece standart sürümü ucuza almak isterseniz bu fiyat uygun.

 

Birkaç oyunda da örnek verelim.

Mesela Steam’den satışı kalkan PES 17 55, PES 16 40 TL’den satılıyor. ve Steam kodu veriliyor.

 

Tabii çok düşük hizmet bedelleri de yansıyor. Mesela Steam cüzdan kodu aldığınızda 50 TL değil 51,25 TL gibi ücret ödüyorsunuz. Bakiye yüklerken de 1 TL ve fazlası olabilir işlem ücreti ödeme anında alınıyor. Ve uygun oranlarda taksitler de oluyor. Her 10 TL üzeri işlemlerde 2-9 taksit arası taksit yapabiliyorsunuz.

 

Mesela İş Bankası Maximum Özellikli Kredi Kartı’ınız var diyelim. 75 TL bakiye yüklemesi yaptınız. 9 taksit ile ödeyebiliyorsunuz. Ancak bu tutar 77 TL olarak yansıyor tarafınıza. (Değişiklik olabilir bu örnektir.)

Farklı bir yöntem bulmamızı isterseniz; yazımıza yorum atarak ulaşabilirsiniz.

Durmaplay: https://www.durmaplay.com/tr

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, esen kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz