İDDİA: GTA V, Epic Games Store’da ücretsiz olacak!

0

Oyuncuların birçoğu özellikle Rockstar Games yapımlarını beğeniyorlar. Bunlardan birisi de GTA V. Yapılan paylaşımlar oyunun ücretsiz olacağını düşündürüyor. Ortaya atılan bir iddia yankı uyandıracak cinsten; iddianın detaylarına baktığımız zaman Grand Theft Auto V (GTA) oyunun Epic Games üzerinde ücretsiz olacağı söyleniyor. Oyuncular bugüne kadar onlarca oyuna örneğin: Just Cause 4 sahip oldular. Şimdiyse milyonların sevgilisi GTA V aynı şekilde mi verilecek?

SON DAKİKA: GTA V ücretsiz oluyor mu?

Yapılan paylaşıma göre Epic Games’in yarın vereceği GİZEMLİ OYUN hediyesi GTA 5 olabilir. Reddit’te yapılan bir paylaşıma göre, Epic’in Grand Theft Auto V’yi oyunculara hediye edeceği söylendi. GTA 5, yıllar önce çıkmış olmasına rağmen hala başarısını devam ettiriyor. Buna ek olarak İngiliz oyun pazarına bakıldığında geçen haftanın en çok satan ikinci oyunu oldu. Oyunun başarısı bununla da sınırı değil elbette. GTA 5 ABD’de en çok satan yirmi oyun sıralamasında 80 aydır ilk onda bulunuyor.

Bu iddiaların söz sahibi sadece Take-Two Interactive. Çünkü bu şirket 2K Games ve Rockstar Games’in üst kuruluşu yani patronu. Ancak Reddit’teki iddialara göre oyunun 14 – 21 Mayıs tarihleri arasında dağıtılacağı söyleniyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz