GTA 6 için müjdeli haber geldi! İşte o haber!

0
GTA 6

GTA 6 çıkış tarihi ve fiyatı için açıklama geldi! Uzunca yıllardır beklenen yapım ön siparişe açıldı ve sayılı süre içerisinde geliyor.

2013 yılında çıkan Grand Theft Auto V, PS3 ve Xbox 360 konsolları için gelmişti. Ardından 2014 yılında yeni jenerasyon konsollar için çıkış yapan oyun, sevilen yapımlar arasında yerini almıştı.

GTA 6 çıkış tarihi ve fiyatı için müjdeli açıklama

Rockstar Games kolları sıvayarak 2015 yılında da oyunu PC için yayımlamıştı. Yedi yıllık geçmişe sahip olan oyun, hâlâ milyonlar tarafından oynanıyor. Ancak buna karşın gözler Grand Theft Auto VI’da.

1 Nisan 2019 tarihinde de oyun içerisinde çeşitli şakalarla birlikte GTA VI’nın çıkacağı ile ilgili iddialar ortaya atılmıştı. Son paylaşılan bilgiler oyunun çıkış yapacağı platform ve ismini de tescilledi.

Avusturya merkezli perakende satış sitesi Gameware resmen Grand Theft Auto VI‘yı satış listesine dahil etmiş durumda. Buradaki bilgilere göre oyun sırasıyla; PlayStation 4/4 Pro, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

GTA 6 çıkış tarihi ve fiyatı!

PS4 fiyatına bakacak olursak: Grand Theft Auto VI D1 Edition: 69.99 euro
Xbox One fiyatına bakacak olursak: Grand Theft Auto VI D1 Edition: 69.99 euro
PC fiyatına bakacak olursak: Grand Theft Auto VI D1 Edition: 59.99 euro

D1 Edition ile ne ima edilmek istendiği henüz bilinmezliğini korurken Gameware’ın tezi ise geçmiş oyunlara dayanıyor. Şirket Need for Speed Heat ve Devil May Cry 5 gibi oyunları da bu şekilde gün yüzüne çıkartmıştı.

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalmayı unutmayın

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz