geforce now fiyatı

GeForce Now powered by Game+ abonelik fiyatları ilan edildi. Servisin fiyatı genel tahminlerin üzerinde yer almasıyla dikkat çekti. Yakın zamanda kamulaştırılan Turkcell İletişim Hizmetleri tarafından yapılan işbirliğiyle birlikte Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde sunucuları açılan servis ücretsiz ve ücretli sürümlerle bizlerle olacak.

GeForce Now Powered by Gameplus paket satışı nasıl olacak?

GeForce Now powered by GAME+

GeForce Now powered by GAME+ ilk aşamada sınırlı sayıda kullanıcı kabul edeceği için GAME+ web sitesinde ön kaydını yaptıran kullanıcılar, kaydolma tarihi baz alınarak sırayla davet edilecektir. İlk başta belirli sayıda kullanıcı için paket satın alma açık olacak, “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilecektir.    

GeForce Now powered by GAME+ Paketleri

Kullanıcılar için GeForce Now powered by GAME+ servisinde BasicLansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor:

Basic Paket – Ücretsiz

1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecektir. Bu paket ile servis aktif olduktan sonra servisi deneyimleme imkanı kullanıcılara sunulmuş olacak.
 

Lansman Özel Premium Paket

Lansmana özel sınırlı süre ile kullanıcılara sunulan özel bir teklif. Paket ücreti aylık 49,9 TL üzerinden hesaplanarak 3 ay süreyle 149,7 TL fiyat il Premium seçenek kullanılabilecek. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacaktır.

Abonelikleri sona eren kullanıcılar, o tarihte açık olacak olan diğer Premium paketlerden birisini alıp GeForce NOW deneyimine devam edebilir. Abonelikleri sona eren kullanıcılar, ön kayıt dolayısıyla kazandıkları “paket satın alma” hakkını paketleri sona erdiğinden dolayı kaybetmezler.

Söz konusu teklif lansmana özel olduğundan bir sefer satın alınabilecektir.

Premium Paket

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacaktır.

Herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Kullanıcı dilediği zaman aboneliğini sonlandırabilir.
Premium paket aylık 74,9 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacaktır.

GeForce Now powered by GAME+ Açılış Tarihi

GeForce Now servisi şu anda Beta sürecinde. Servis 15 Mart 00.01 itibarıyla tüm kullanıcıların kullanımına açılacak. Bu tarihe kadar Beta kodu sahipleri platformu deneyimlemeye devam edebilecek.

Nvidia GeForce Now powered by Game+ servisinin deneyimine kısa bir bakış attığımız ve Beta kodu hediyemiz olan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Nvidia GeForce Now powered by GAME+ servisi ilk bakış

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz