Gaming İstanbul (GİST) 2020 başladı!

0
Gaming İstanbul

Her yıl düzenlenen Gaming İstanbul (GİST) fuarı bu yılda başladı. 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuar, ilgiyi üzerine çekti.

Birçok yayıncının katılım gösterdiği fuar aynı zamanda firmaların da ürünlerini tanıtmasına olanak sağlıyor. Bu yıl Google’ın da katılım göstereceği fuar, gelmeyen yayıncıların da geleceği bir fuar olacak.

Gaming İstanbul 2020 başladı!

Bu yıl fuarın 3. gününde sürpriz bir etkinlik olacak. #KALKGEL ekibi bu ay yapılacak olan etkinliği Gist fuarında yapacak. 1 Şubat 19.20 – 20.00 arasında yapılacak etkinlikte, Pinti Panda “Tuna AKŞEN” Easter Gamers “Mete” ve Can Sungur gibi nice yayıncılar yer alacak.

Fuar süresince yapılacak pek çok etkinlik ve eğlence olacak. Cosplay’ler bu yılda alana renk katacak. Ayrıca ziyaretçiler de sevdikleri yayıncılarla bir arada olma şansını yakalayacak.

Gaming İstanbul

Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde organize edilecek olan Gaming İstanbul, dört gün süreyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Ziyaretçi bileti alanların dikkatine: Alana giriş yaptıktan sonra her ne olursa olsun, ziyaretçi bileti alanı terk edildikten sonra geçersiz sayılır. Dolayısıyla alandan ayrılırken bunu kabul etmiş varsayılırsınız.

Bu yıl heyecanlı geçecek olan fuarda, dört günü derleyerek sizlere dört günlük bir yazı dizisi oluşturacağız. Geçtiğimiz yıl da yaptığımız bu yazı dizisini hazırlarken en az sizin kadar eğleneceğiz.

Bilet satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;

https://biletino.com/tr/e-63r/gaming-istanbul-2020-uluslararasi-dijital-eglence-ve-oyun-fuari-gist-2020

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz