GameX 2019 – Red Bull turnuvası düzenleniyor

0
Red Bull turnıvası GameX 2019
contenders playing on main stage at PlayerOne Frankfurt, Germany on July 27, 2019

Türkiye’nin en büyük uluslararası dijital oyun ve eğlence fuarı GameX, 5-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. GameX’de yer alan ‘Red Bull Gaming Ground’ da Türkiye’nin en iyi amatör düellocularının yarıştığı ‘Teke Tek’ League of Legends turnuvası Red Bull Player One 2019 heyecanı yaşanacak. Popüler yayıncılarla Twitch üzerinden de yayınlar gerçekleşecek alana gelemeyen oyunseverler Red Bull Türkiye Twitch adresinden canlı olarak izleyebilecek.

RTÜK ve Netflix’in durumu kesinleşti! Lisans veriliyor mu?

GameX 2019 – Red Bull turnuvası

Perşembe – pazar günleri içerisinde gerçekleşecek olan GameX 2019 fuarında yapılacak etkinlikler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bugün alınan bilgilere göre, League of Legends‘e ait bir turnuva fuar alanında yapılacak.

Dünya çapında milyonların takip ettiği dijital oyun dünyası, Türkiye’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşacak. Her sene binlerce kişinin ziyaret ettiği GameX Oyun Fuarı, bu sene 5-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Oyun dünyasının nabzını takip eden Red Bull da, ‘Red Bull Gaming Ground’da özel etkinlikleriyle GameX’e dahil olacak.

Türkiye’nin en iyi amatör düellocularının yarıştığı ‘Teke Tek’ LOL turnuvası Red Bull Player One, 24-25 Ağustos’ta gerçekleştirilen çevrimiçi elemelerle başladı. 4096 kişinin katıldığı iki çevrimiçi eleme sonrasında son 64’e kalma hakkı kazanan en iyi amatör düellocuların son 16 için mücadele edeceği eleme etabına GameX2019 ev sahipliği yapacak. Son 16 turuna kalmaya hak kazanan düellocular 22 Eylül’de Riot Games Espor Sahnesi’nde gerçekleşecek büyük finalde sahne alacak. GameX 2019’da Red Bull standını ziyaret eden oyunseverleri, ünlü League of Legends yayıncılarıyla buluşma ve oyun oynama şansının yanı sıra turnuvalar, birbirinden eğlenceli aktiviteler ve sürprizler bekliyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz