Gameplus Premium üyelerine Steam cüzdan kodu hediye fırsatı!

0
gameplus Steam Cüzdan Kodu Hediye

Bulut tabanlı oyun platformunun Geforce Now hizmetini Türkiye’de sunan Gameplus yeni Premium üyelik alan kullanıcılara Steam cüzdan kodu hediye ediyor. Premium üyelik alan kullanıcılar arasından 5.000 kişiye verilecek hediyenin detaylarına geçmeden önce kısaca servisten bahsedelim.

Belirli bir hızın üzerinde internet bağlantısına sahipseniz (Minimum 16 – 24 Mbps, tavsiyemiz 50 Mbps ve üzeri) Steam ve Epic gibi platformlar üzerinden satın aldığınız oyunlardan destekleyenleri internet üzerinden uzaktaki güçlü bir bilgisayar üzerinden oynayabilmenizi sağlıyor. Sistem kısaca bulut tabanlı oyun olarak da isimlendiriliyor.

5.000 kişiye Steam Cüzdan Kodu Hediye

Gameplus Steam Cüzdan Kodu Hediye

Koşullara baktığımızda 3 aylık avantajlı premium üyelik alan kullanıcılar 50 TL Steam cüzdan kodu kazanırken 1 aylık premium üyelik alan kullanıcılar 20 TL Steam cüzdan kodu kazanıyorlar. Toplamda 5.000 kişi ile sınırlı kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve katılmak için: Gameplus Steam Cüzdan Kodu Kampanyası adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz