Oyun tutkunları Forum İstanbul AVM’ye!

0
Forum İstanbul AVM Gaming Forum

Gaming İstanbul 2020’den önce yeni yılın ilk oyun etkinliği Forum İstanbul AVM içerisinde Gaming Forum ile başlıyor. Pek çok ünlü yayıncı geliyor.

Dün ön açılışı yapılan etkinlikte Pinti Panda katılmıştı. Üç gün süreyle birer tane ünlü yayıncı/YouTuber alana gelecek ve izleyicileriyle buluşacak.

Forum İstanbul AVM Gaming Forum

Forum İstanbul AVM Gaming Forum

Gaming Forum’da oyun tutkunlarını ödüllü yarışmalar, birbirinden heyecanlı turnuvalar ve sıra dışı bir sanal gerçeklik deneyimi bekliyor. Etkinliğe, Pinti Panda – Tuna Akşen, Pqueen – Pelin BaynazoğluKırmızı Kep – Burak ŞenerYavuz Selim – Yanuz Selim Dalmaz ve Can Sungur gibi sevilen yayıncılar/YouTuberlar da katılıyor

5 bin TL ödüllü Cosplay yarışması var

Sevilen bir terim olan Cosplay: “Costume” ve “Play” kelimelerinden oluşan Cosplay, her oyun etkinliğinin vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Gaming Forum kapsamında da ödüllü yarışma var.

Cosplay yarışmasının finali, 26 Ocak Pazar günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek. Taha Caner LeblebiciEnhar Güreşçi ve Melodi Kızılgün gibi alanında öncü isimlerin yer alacağı jürinin oylarıyla birinci seçilecek yarışmacı, 5 bin TL’lik büyük ödülün de sahibi olacak.

Katılım sağlayacak yayıncı/YouTuberlar

23 Ocak saat 14:00-18.00 Pqueen – Pelin Baynazoğlu

24 Ocak saat 14:00-18.00 Kırmızı Kep – Burak Şener

25 Ocak saat 14:00-18.00 Yavuz Selim – Yavuz Selim Dalmaz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz