For Honor Steam’de Ön Siparişte!

0

Tekrardan merhabalar. Ben Emre. Bu haberimizde ise Steam’de ön siparişte olan başka bir oyundan bashediyor olacağız. İsmi başlıktan gördüğünüz gibi For Honor. Ubisoft’un yapımı olan oyun Steam’den ön siparişe açıktır. Üç farklı satın alım şekli ile alabilirsiniz.

Oyunun ana fiyatı 180 Türk Lirası, For Honor Deluxe Versiyonu 180 Türk Lirası ve For Honor Altın Versiyonu 280 Türk Lirası’dır. Bu Teklfiler ön siparişe özeldir. Oyunun çıkış tarihi 14 Şubat 2017 Salı günüdür. Ön siparişle alırsanız özel teklifler sunuluyor. Bakalım paket içeriklerinde neler var?

180TL ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz 1 adet For Honor kopyasını almış olursunuz.

210TL yerine ön siparişe özel teklif ile 180TL’ye For Honor Deluxe Versiyonu ile 1 adet For Honor kopyası, ”1 Execution Effect, 3 tane kask, güçlendrici paket ve  özel amblem.”

300TL yerine 280TL’ye 1 adet For Honor kopyası, Digital Deluxe’teki ürünler ve Season Pass DLC’sini bu paketle ön sipariş edebilirsiniz.

Ürünü Steam’den aldıktan sonra Ubisoftplay ”Uplay” CD Key verecektir. Bu Keyi Uplay’e üye olup aktif etmezseniz, oyuna giremezsiniz. İşte paketlerin görselleri aşağıdadır.

For Honor Steam

Başka haberlerde görüşmek üzere.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz