football manager 2021 XBOX

Google News Abone Ol

Football Manager 2021 XBOX sürümü yayımlandı! 1 Aralık itibariyle uzunca sürenin ardından FM XBOX‘a geri dönüş yapıyor. SEGA tarafından yayımlanan haberlerle birlikte müjde gelmişti. Buna istinaden diğer platformlara haricen mobil ve XBOX sürümlerinin bir hafta ötelemeli olarak çıkacağı ifade edilmişti.

Football Manager 2021 XBOX sürümü erişime açıldı!

football manager 2021 XBOX

XBOX cephesinde de uygun fiyatlı olarak gelene FM 21, PC oyuncularına nazaran konsol ve mobil oyunlarda fiyat konusunda daha cömert diyebiliriz. Bu bağlamda XBOX Store üzerinden kütüphanenize FM 21 eklemek istediğinizde Fakat serinin oyununa göre farklılıklar içererek geliyor. Bunu da üstteki haberimizden öğrenebilirsiniz. Ancak ufacık bir detay vermek gerekirse, FM 21 Touch’tan nemalandırılarak konsola geldiğini ifade edebiliriz.

ootball Manager 2021 Xbox Edition, Xbox’a dünyanın en çok sevilen futbol menajerliği simülasyonu serisinin derinlik, ayrıntı ve dramasını getiriyor. Dünyanın en büyük futbol takımlarının başına geçip bu güzel oyunu kendi stilinizde oynayarak gerçek bir menajer olmaya en yakın hissi yaşayın. FM21 Xbox, diğer menajerlik oyunlarının ulaşamadığı gerçeklikte futbol deneyimine ulaşır. FM Touch’a dayalı FM21 Xbox, Series X|S ve Xbox One için Xbox Kumandasıyla tamamen zafer için optimize edilmiştir.

FM 21 XBOX sürümüne buradan erişebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz