Football Manager 2021 Mobil

Google News Abone Ol

Football Manager 2021 mobil yayımlandı. SEGA tarafından yayımlanan spor simülasyon oyunu FM 21 Mobil bu yılda oyuncularla buluştu. Android ve iOS üzerinden oyunculara ulaşan yapımı oynayabilmek için tıpkı PC’deki gibi satın almanız gerekiyor. Ayrıca diğer içeriklerimize de aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Football Manager 2021 mobil sürümü yayımlandı

Football Manager 2021 mobil

Google Play Store ve Apple App Store üzerinden FM 21 Mobil aratan oyuncular, oyunu görebiliyorlar. Satış fiyatını ödedikten sonra indirebilecekleri yapımı ömür boyu oynayabilecekler. Yani FM 22 mobil geldiğinde, FM 21’i yine oynamaya devam edebilirsiniz.

Touch yazımızda mobil sistem gereksinimlerini ifade etmiştik; Touch sürüm hem mobil hem PC’de erişilebilen tek FM sürümü olarak dikkat çekiyor. Fakat mobil sürümün de ayrı bir sistem gereksinimi olduğunu ifade edebiliriz. Bu bağlamda aşağıdaki bileşenler değişkenlik gösteriyor olsa da genel bilgiler şu şekilde paylaşılmış durumda:

Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
Gereken Android sürümü: 4.4 ve sonrası

FM 21 Mobil fiyatı ne kadar?

Yayımlanan uygulamada görülen ücret 79,99 TL olarak paylaşılmış durumda. ÖNEMLİ NOT: PC ya da XBOX üzerinden alınan sürümler dahilinde MOBİL KOPYA YOKTUR. Bu bağlamda dilerseniz mobili de ayrıca satın alabilirsiniz.

FM 21 Mobil Android

FM 21 Mobil iOS

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz