Football Manager 2020 ücretsiz oldu!

SEGA, Football Manager 2020'yi ücretsiz sunuyor

0
Football MANAGER 2020

Football Manager 2020 ücretsiz oldu! SEGA’nın yayımladığı popüler futbol menajerlik oyunu FM 2020 Corona Virus kampanyasına destek oluyor. 2020 yılı için tamamlanan ve oyunculara sunulan oyun bir süreliğine ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyuncular, bu süreçte oyunu Steam üzerinden indirebilecekler.

Football Manager 2020 Corona Virus kampanyası

Evet, birazcık saçma gibi ama SEGA evde kalınmasına, kalınan sürede de vakit geçirilmesine yönelik bu çağrıyı yapıyor. Oyunu sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunan şirket, 25 Mart tarihine kadar oyunun oynanmasına izin verecek. Bu süre sonunda oyunu satın almak isteyenler oyunun tam sürümünü satın alarak kaldıkları yerden oynayabilecekler.

Yaklaşık 18 yıllık bir geçmişi olan futbol menajerlik oyunu hâlâ en çok sevilerek oyunların başında geliyor. 18-25 Mart tarihleri arasında sürecek olan kampanyayla birlikte SEGA bir de rekor kırdı. Ücretsiz süresince anlık 85 bin oyuncuya ulaşıldı. Bu sayının bir hafta içerisinde daha da artması muhtemel.

Oyunu hem Windows hem de Mac cihazlara indirebilirsiniz. Kampanya Mac kopyaları için de dahil. Deneme sonrası oyunu satın almak isteyen oyun severlerin 199 TL ödeyerek oyunu kalıcı olarak almaları gerekiyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz