FIFA 19 Cristiano Ronaldo Kapak

Ülkemizde oyun fiyatlarının bir hayli artması sonucunda oyun sevenler gözünü yine korsan oyunlara çevirmişti. FIFA 19 bu savaşta sadece 2 ay galip kalabildi. Korsandan korunamayan EA Sports, bakalım FIFA 20’de başarabilecek mi bu savaşı kazanmayı.

Uzun süren bir sessizliğin ardından, crack grupları Denuvo koruma sistemine hiç beklemedikleri bir hamle yaptılar. Geçtiğimiz günlerde hatırlayacağınız üzere bir crack grubu Shadow of the Tomb Raider Hitman 2 veAssassin’s Creed Odyssey gibi oyunların korsan sürümlerini yayınlanmıştı. Bu listede FIFA 19 Korsan Sürümü de artık yer alıyor.

Denuvo’lu FIFA 19 Yenildi

Denuvo koruma sistemi kullanan oyun hüsrana uğradı. Geçtiğimiz hafta ortaya çıkmış olan FCKDRM  hacker grubu adeta ortalığı kasıp kavurdu. Football Manager 2019‘u dahi kırıp yayımlayan grubun son hamlesi ise şaşırttı. Henüz resmî olarak piyasaya çıkmayan Hitman 2‘yi de kırdılar.

Şirket için büyük bir prestij kaybı olarak nitelendirilen durumun şoku atlatılamamışken, bir hamle de CPY grubu tarafından geldi. Koruma yazılımını olarak 4.9 sürümünü kullanan FIFA 19 oyunu kırılarak, crack dosyaları internette yayınlandı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz