fifa-19-nasil-olacak

Geçtiğimiz günlerde PES 2019 duyurulmuştu. Gözler FIFA 19‘a çevrilmişti. Beklenen an geldi! Oyunla alakalı bilgiler gelmeye başladı.

Yeni Oyunda Neler Olacak?

Özellikle eski nesil konsollar (Xbox 360 ve PS3)’de de KONAMI’ye göre daha iyi olan ve satışlarını katlarca üstün tutan EASPORTS, bu sene de iddialı geliyor.

  

fifa-19-nasil-olacak

FIFA 19’da Dünya Kupasına ilişkin mod olmayabilir. Çünkü FIFA 18’e 29 Mayıs günü sunulacak. Ancak belli olmaz belki FIFA 19’a da eklenebilir.

PS3 ve Xbox 360 kullanıcıları için kötü haber vermek zorundayız. Oyun PS3 ve Xbox 360’a çıkmayacak. Nintendo Switch, PS4 ve Xbox One’a ve PC’ye çıkacak.

Alex Hunter (Yolculuk Modu) 3.sezonu ile gelecek, oynanış süresinin biraz daha fazla olmasını ümit ediyoruz.

Yüksek ihtimalle FIFA 19’da UEFA Pro Lisans olacak. KONAMI ile bir yıl daha antlaşması bulunan UEFA bir anda antlaşmayı fesh etti adeta. EA ile masaya oturup oyuna eklemelerinin yüksek olmasını bekliyoruz.

Geçtiğimiz aylarda EA;” FIFA 19’da hangi stadyumları görmek istersiniz?” diye anket yapmıştı. Bu ankette Türk Telekom Stadyumu ve Vodafone Park yüksek sıralarda yer almıştı. Belki bu statlardan birisi oyuna gelebilir.

Yeni Oyunda bir ihtimal Türkçe Spiker olmasını bekliyoruz. YouTube’da “sesegel” kanalı yani Hasan MUSTAN abim, PES’e bu işi kendi yaptığı için EA onunla temas kuracaktır diye düşünüyorum.

Oyunun kapağında bir değişim olmazsa Cristiano Ronaldo olacak.

Gelecek günlerde detaylar gelmeye devam edecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz