İNCELEME: Euro Truck Simulator 2 – Iberia DLC –

0

SCS Software tarafından iki gün önce yayımlanan Euro Truck Simulator 2 Iberia DLC ile birlikte oyuna İspanya ve Portekiz ülkeleri dâhil oldu. Avrupa Birliği ülkeleri oyuna dâhil olmaya devam ediyor. Onu aşkın yeni şehirle birlikte harita ciddi anlamda genişlemiş durumda. 2012 ekimden beri oyunculara sunulan ETS 2, birkaç tane harita genişletme paketine sahip. Ülkemizin de içinde bulunduğu Road to Black Sea başta olmak üzere bir sürü yeni genişletme mevcut.

Toplamda 7 tane ek harita paketi gerçekten oyunu daha da oynanabilir kılıyorlar. Gelelim asıl konumuza: Iberia DLC’sine. İnceleme tamamen şahsi fikir içermektedir yazar:
– Cevat Emre Koyun – Kıdemli İçerik Editörü –

Yaptığım testlerle birlikte İspanya’nın güzide illerinde; Barselona, Madrid ve Sevilla vb. turlar attım, işler yaptım. Yollar arasında geçirdiğim sürede görsel şölen yaşadım. Dağlar, tarlalar ve yeşillikler. Zaten sıfırdan profil açtım ve şirketimi de Sevilla’ya kurdum. Diğer harita genişletme paketlerine göre Iberia daha bir dikkatimi çekti. Çünkü en sevdiğim ülkelerin başında gelen İspanya’yı oyunda yaşadım ve deneyimleme fırsatı buldum.

Birleşik Krallık’tan hoşnut olsam da bu genişletme paketiyle birlikte oyuna olan ilgim daha da arttı diyebilirim. Sürüm olarak public_beta 1.40 sürümünü çalıştırdığımı da ifade ederek devam edeyim. “1.40 tam sürüm oldu biliyorum ancak beta programında olduğumdan ileride de beta güncellemeler gelebilir” her neyse , yani klasik tabirim SCS yine döktürmüş 🙂

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz