Epic Games yeni bir oyunu ücretsiz veriyor

Epic Games ücretsiz oyun dağıtımına devam ediyor!

0
Epic Games

Epic Games, ücretsiz oyunlarını dağıtımına devam ediyor. Şirket şimdiye kadar toplamda 2.000 TL’yi geçecek şekilde ücretsiz oyun dağıtımı yaptı.

2017 yılı itibariyle neredeyse her oyun yapımcısının kendisine özgü platformlar yapması dikkat çekiyor. Özellikle Epic, Ubisoft, Rockstar ve Eletronic Arts (EA) gibi bilinen oyun yayımcıları, kendine özgü platformları oyuncularına sunuyorlar.

Buna ek olarak ücretli ve bir o kadar popüler oyunlarda da büyük indirimler sunuluyor. Yine bu indirimlere ek olarak alacağınız oyunun tutarı 79,99 TL ve üzerindeyse yılbaşı kupononuz hâlâ duruyorsa otomatik olarak -60,00 TL indirimden de ekstra olarak yararlanabilirsiniz.

Epic Games, ücretsiz dağıtımlarına devam ediyor

Kulislerde konuşulan bilgileri sizlere aktarıyorduk. Epic’in 2020 itibariyle oyun dağıtımını bitireceği söyleniyordu. Ancak mart ayına girmemize sayılı günler kala şu günlerde, oyunların dağıtımı devam etmekle birlikte oyuncuların toplamda 60 civarı da oyunu para ödemeden aldığı biliniyor.

Şu aşamada ücretsiz oyun alımı yapmak için gereken işlemlerde ise tıpkı parayla oyun alıyor gibi işlem yaparak sepete ekleyerek oyunu hesabınıza ekleyebilirsiniz. Bu süreçte ödeme yöntemi eklemenize gerek olmamakla birlikte tek bir şey gerekiyor.

Bu kısımda hesap açmak; e-posta, şifre ve bir kullanıcı adı belirlemek gerekiyor. Bundan sonraki aşamada ise oyunları hesabınıza eklemek yeterli oluyor.

Epic hesabı açmak için kayıt olunabilecek koşullar aşağıdaki gibidir:

Facebook, Google, Xbox, Nintendo, PlayStation veya e-posta ve şifre seçenekleriyle üye olabilirsiniz.

Ücretsiz oyunun haricinde birçok yayımcının birbirinden güzel indirimleri de devam etmekte. Mayısın birine kadar geçerli olan 60,00 TL değerindeki kuponu da kullanarak çok uygun fiyatlara yeni oyunları alabilirsinz.

Mağaza ana sayfasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz