Epic Games Kuralları Fortnite’ı vurdu işte yeni kurallar

0
Epic Games Kuralları

Şirket yaptığı yeni güncelleme ile gündeme geldi. Epic Games Kuralları ile Fortnite‘ı yeniden elden geçirdi diyebiliriz.

Bu kapsamda oyunu etkileyen bu kural değişikliği oyuncuların da dikkatli olması gerektiği anlamına geliyor. Epic, her geçen gün ilginç konularla gündeme gelebiliyor.

Epic Games’in mimarı olduğu Fortnite içinse her dakika bir güncelleme ve yenilemeler söz konusu. Son yaşanan gelişmelere göreyse oyuna yeni kural değişikliği getirildi.

Epic Games Kuralları oyuncuları şaşkına çevirdi

Söz konusu kural değişikliği şirket tarafından duyurulduktan sonra oyuncular tabiri caizse şaşırdı. Oyun içerisinde “Sinyal” gönderme olarak lanse edilen unsur 2020 resmî oyun turnuvalarında uygulanmamak üzere yasaklandı.

Oyuncuların, oyun içerisinde çeşitli eşyalarla birbirlerine sinyal vermesi oyunun gidişatını etkiliyordu. Buna istinaden şirket yaptığı açıklamayla birlikte artık “Sinyal” gönderimini resmen yasakladı.

Konuyla ilgili olarak Mixer yayıncısı Ninja, sosyal medya hesabından yeni kuralları içeren bir paylaşım bile yaptı.

Şirketten ilgili açıklama ise şöyle;

“2020 yılında resmi turnuvalar sırasında oyuncuların birbirlerine sinyal vererek iletişime geçmelerini engellemek için harekete geçiyoruz.”

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz