Epic Games indirimleri: 68 TL değerindeki iki oyun ücretsiz

Epic Games indirimleri şöleni sürüyor! Oyuncular mutlu

0
Epic Games indirimleri

Epic Games indirimleri tüm hızıyla devam ediyor. Bugüne kadar toplamda belki de iki bin beş yüz TL’yi aşkın tutarda oyun ücretsiz sunuldu. Şirket, yaptığı yatırımlarla birlikte oyuncuları kendine çekmeyi hedefliyor. Bu bağlamda bu hafta iki yeni oyun ücretsiz olarak verilecek.

Son üç yıllık süreçte Steam’den birkaç önemli yapımı geçici süreyle çalan şirket, oyuncuların çok küçük bir kısmını çekmeyi başardı. Steam müşterileri de bekleme kararı aldı. Büyük bir kesim Read Dead Redemption ve Metro Exodus gibi yapımların Steam’e gelmesini bekledi.

Ancak yinede Epic ücretsiz oyunlarıyla hatırlanıyor. Electronic Arts (EA), kendi platformuna sahip olsa bile Steam ile yeniden uzlaşmıştı. Star Wars ile geri dönüş yapmıştı. Bu yıl içerisinde de FIFA ve Battlefield gibi oyunların gelmesi bekleniyor. Dolayısıyla Epic Games indirimleri oyuncuların birden çok platform kullanmasındaki ana sebep olarak görülüyor.

Epic Games indirimleri hâlâ devam ediyor

Epic Games indirimleri

Bugün yapılan indirmle birlikte GoNNER ve Offworld Trading Company isimli iki oyun ücretsiz oldular. Bu süreçte oyunları almak için gereken tek bir şey var: Epic Hesabı oluşturmak. Bu işlemi de ücretsiz olarak yapabilmek mümkün diyebiliriz. Birinci oyunu 700 oyuncu incelemiş durumda. Yüzde 88 olumlu oy verilen yapım, ücretsiz oyunlar arasında yer alıyor.

Offworld Trading Company ise 2.800 oyuncu tarafından incelenmiş durumda. Yapıma yüzde 75 olumlu oy verilmiş. Sevilen oyunların ücretsiz verilmesi de oyuncuları sevindiren şeylerden sadece bir tanesi.

Üye olmak için kullanabileceğiniz seçenekler şunlar: PlayStation Store, Xbox Store, Nintendo, Google, Facebook hesaplarınız veya e-posta ve şifre. Bunlardan birini seçerek ücretsiz üye olabilir ve oyunları süresi geldiğinde bedava olarak temin edebilirsiniz. Hesabınızda da hep kalacaklar.

Oyunları bir hafta içerisinde istediğiniz zaman hesabınıza dâhil edebilirsiniz. Bu süreç zarfında sizden ödeme yöntemi istenmeyecektir. Sadece sepete ekleyerek siparişe onay vermeniz yeterli. Örnek bir sepet hesaplaması ve sipariş onayı: Ara toplam: 58,00-TL, indirim: -58,00-TL toplam tutar: 0,00-TL şeklinde sepeti göreceksiniz.

Ardından da siparişi tamamlayarak oyunlarınızı kütüphanenize ekleyebilir, istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz. Birinci oyunun mağaza sayfasına ulaşmak için buraya, ikinci oyunun mağaza sayfasına ulaşmak için ise buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Daha fazlası için TeknoKroki.com adresini takipte kalmayı unutmayın. Ayrıca tarayıcı bildirimlerini açarak gelecekteki yazılarımızdan da haberdar olabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz