Epic Games Black Friday indirimleri

Google News Abone Ol

Epic Games Black Friday indirimleri başlıyor. Ücretsiz oyunun adresi olarak tabir edilen Epic, yeni ücretsiz oyununa ek black friday ile devam ediyor. Kuzey Karolina ABD merkezli şirket Steam’in baş rakibi olarak birkaç yıl önce bizlerle buluşmuştu. Yayınlandığı günden bu yana indirim ve bedava oyunlar sunan Epic, black friday gününü de unutmadı.

Epic Games Black Friday indirimleri başlıyor işte tarih!

Epic Games Black Friday indirimleri

Epic Games Store resmî Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre, Epic Black Friday kampanyası TSİ (Türkiye saatiyle) 26 Kasım 19.00 da başlayacak ve 3 Aralık 19.00 itibariyle de sona erecek. Esprili bir yaklaşımla mesajına başlayan şirket şu açıklamayı yaptı:

Epic Games Store Takımı Tarafından Duyuru:

” Video oyunlarını sever misiniz? Eğer cevabınız ‘hayır’ ise dürüst olmak gerekirse neden burada olduğunuzu bilmiyoruz. Ancak yine de hoş geldiniz! Eğer cevabınız ‘evet’ ise sizler için iyi haberimiz var:

VİDEO OYUNLARIMIZ ÇOK YAKINDA İNDİRİMLİ BİR ŞEKİLDE SATIŞTA OLACAK

Doğru, sezonluk alışveriş zamanına yaklaşmak üzereyiz ve mükemmel tasarruflar olmadan Black Friday ne işe yarar? Anlaşmaları açıklamaya tam olarak hazır değiliz, ama hadi, iki gün kaldı. Bekleyebilirsin. Bu arada, işte bilgili bir siber alışveriş ipucu: Web’de veya başlatıcıda oturum açtığınızda mağazamızdaki herhangi bir başlığı isteyin ve bu ürün bir sonraki indirime girdiğinde bir bildirim alacaksınız. Harika, değil mi? “

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz