Epic Games, 15 gün boyunca oyun hediye ediyor

0
Epic Games Hediye

Her hafta oyunlar hediye eden Epic Games yeni bir hediye haberiyle gündemde. Daha önceleri GTA V, Watch Dogs, Football Manager 2020 gibi oyunları hediye etmesiyle gündeme gelen Epic Games yılbaşı hediye fırsatı kapsamında birçok oyun hediye edecek.

Her hafta oyunlar hediye devam eden Epic Games 17 Aralık tarihinde başlayacak etkinlikte 15 gün boyunca oyunlar hediye edecek. Hediye edilecek oyunlar günlük olarak erişime açılacak. Erişimde olduğu sürece oyunu kütüphanenize ücretsiz bir şekilde kayıt edebileceksiniz. Oyunu edindikten sonra kütüphanenizde kalıcı olarak erişilebilir olmaya devam edecek. Kim bilir belki de sürpriz bir şekilde popüler ve yüksek bütçeli bir veya birkaç oyun hediye edilebilir bu süreçte.

Ayrıca Epic Games Store’da hediye oyunlara ek olarak %75 oranına varan indirimler de olacak. Mağazayı ziyaret ederek hediye ve indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.

Her hafta hediye edilen oyunlar kapsamında 17 Aralık tarihinde başlayacak hediye oyun kampanyasına kadar Rol Yapma Oyunu Tranny – Gold Edition sürümü ve Pillars of Eternity – Definitive Edition oyunları da ücretsiz olarak mağazada yer alıyor. İki oyunun toplam satış fiyatı 148 TL değerinde.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz